DZIĘKUJEMY!


Dla niektórych słowo ’’dziękuję’’ może być tylko trzysylabowym wyrazem, składającym się z ośmiu liter. Dla nas jednak jest wyrazem wdzięczności, która płynie prosto z serca.

Droga Pani Małgorzato,

Pragniemy podziękować za wiedzę, która została nam przekazana. Za okazaną cierpliwość, poświęcony czas, sympatię, kreatywność, za ziarno motywacji. Jesteśmy pewni, że starannie pielęgnowane wykiełkuje, stając się pięknym darem. Lekcje języka polskiego i wiedzy o kulturze nie tylko miały pomóc nam w osiągnięciu celu każdego ucznia, czyli zdaniu matury. Uczyły wrażliwości na sztukę, kształtowały wnętrze, były lekcją która pokazywała, jak żyć, by z godnością nazywać się człowiekiem.

Życzymy Pani sukcesów w dalszym życiu, uśmiechu, zdrowia, wiary w swoje marzenia i pogodnego nastawienia do życia, które- jak zapewne zdążyła już Pani zobaczyć- jest zmienne; raz wprawia w zachwyt, przypominając Arkadię, innym razem podkreśla tylko swe ciemne strony.

Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzone szkolne lata, do których powracać będziemy z sentymentem i uśmiechem na twarzy, a w chwilach tęsknoty i żalu pamiętajmy, że ,,Wspomnienia to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają z nami przez całe życie.’’

Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności uczniowskiej.

Pani Profesor Małgorzata Pluta po 24 latach pracy w naszej szkole, odeszła na zasłużoną emeryturę.

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

JoomBall - Cookies

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.