Absolwenci ZSP Świdwin

50-lecie szkoły - Lista absolwentów
Nazwisko Imię Rocznik Klasa Wychowawca
Abramczyk Grażyna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Anioła Krystyna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Antkowiak Alicja 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Arys Krystyna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Brączyk Danuta 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Czarnowska Alicja 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Fyk Olga 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Hapter Anna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Krasińska Alina 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Martyniak Halina 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Musiałowska Krystyna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Romanowska Bogumiła 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Seroczyńska Hanna 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Szczygielska Barbara 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Tomicka Małgorzata 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Turczyk Wiesława 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Bauer Edward 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Bohdal Tadeusz 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Ciura Bogusław 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Kamiński Marek 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Łosowski Kazimierz 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Łuc Włodzimierz 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Maciejko Henryk 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Maksymczak Jerzy 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Nowacki Jerzy 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Piętka Andrzej 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Pilarz Włodzimierz 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Rydzio Marek 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Szczuchniak Andrzej 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Wachholz Sławomir 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Wójcik Edward 1971/1972 IV a Jan Augustyniak
Adamczyk Bożena 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Babulewicz Wiesława 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Bronowicka Barbara 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Brygoła Łucja 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Czajka Maria 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Czarnecka Anna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Danielewicz Elżbieta 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Dziewulska Ewa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Halerz Barbara 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Hawraniak Irena 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Kalbarczyk Teresa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Kamińska Jadwiga 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Kojro Dorota 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Kostulska Bogumiła 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Krawczyk Lilianna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Malinka Ewa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Markiewicz Teresa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Mikułko Teresa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Nieznalska Elżbieta 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Niedźwiecka Teresa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Oleńczuk Bogumiła 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Pucelak Urszula 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Ratańska Krystyna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Rębicka Anna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Rybak Lidia 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Turek Alina 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Wardak Teresa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Weinar Iwona 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Wielkaniec Mirosława 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Socha Barbara 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Zielińska Zdzisława 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Złotnik Irena 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn
Baryń Barbara 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Bielecka Józefa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Bogusz Ewa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Brycka Zofia 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Cieślicka Marta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Dąbrowska Anna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Dziwosz Urszula 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Jackiewicz Teresa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Jusis Lucyna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Klebieko Janina 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Koniuch Elżbieta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Kozłowska Teresa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Lesiak Halina 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Łaździn Halina 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Migała Agnieszka 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Ogrodnik Grażyna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Ośmiałowska Arleta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Pawlaczyk Ewa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Piechocka Elżbieta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Rutkowska Teresa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Samulewicz Ryszarda 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Sikorska Wiesława 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Skowron Elżbieta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Sokołowska Irena 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Strenk Wiesława 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Szymankiewicz Władysława 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Wasylik Urszula 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Żwierko Anna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Żeromska Bogusława 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Kowalewska Izabela 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz
Biedunkiewicz Hanna 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Dziuk Halina 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Błachnio Teresa 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Gajewska Grażyna 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Galuba Elżbieta 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Gawior Halina 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Kamińska Lena 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Kiszkiel Anna 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Lewczak Joanna 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Minko Leokadia 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Myśliwiec Jolanta 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Nowak Barbara 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Opozda Danuta 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Rekowska Janina 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Ślusarek Ewa 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Wątor Anna 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Złotnik Barbara 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Anioła Grzegorz 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Chmielewski Krzysztof 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Czapla Krzysztof 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Kowalczyk Henryk 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Kulikowski Krzysztof 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Rydz Michał 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Rydzio Krzysztof 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Skóra Zygmunt 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Smołucha Krzysztof 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Tatara Jerzy 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Wiewiórski Michał 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Wilk Stanisław 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Olbratowski Bogdan 1972/1973 IV a Zofia Zatorska
Alaba Barbara 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Augusewicz Urszula 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Bulzak Maria 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Chmielewska Lucyna 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Danielewicz Maria 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Durys Halina 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Dymińska Anna 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Filip Ewa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Hrynkiewicz Danuta 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Ilkowska Teresa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Jaremicz Ewa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Jędrzejszyn Anna 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Karasiewicz Jadwiga 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Kojro Izabela 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Kopeć Grażyna 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Krukowska Genowefa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Kurowska Ewa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Majkowska Irena 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Małek Felicja 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Parchoć Elżbieta 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Październik Stefania 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Pietrzak Jadwiga 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Piskor Wiesława 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Polanowska Henryka 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Politowska Ewa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Popławska Teresa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Pudełek Helena 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Rydz Barbara 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Szocińska Maria 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Zdunek Teresa 1972/1973 IV b Zdzisława Nenycz
Bąk Barbara 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Belczyńska Bogusława 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Diakun Maria 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Gasztold Maria 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Gieszkie Hanna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Groszko Teresa 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Grygiel Urszula 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Gryglicka Helena 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Ilnicka Janina 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Kisiel Renata 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Król Krystyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Lesiak Leokadia 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Łapiuk Teresa 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Mleczko Urszula 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Naniewicz Teresa 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Orłowska Elżbieta 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Przybysz Grażyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Puławska Halina 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Radzikowska Grażyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Salamucha Grażyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Tomasik Barbara 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Wszołek Leokadia 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Zimoch Maria 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski
Antonowicz Elżbieta 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Bauer Barbara 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Bobyk Genowefa 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Kusztal Danuta 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Marcinkowska Dorota 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Markiewicz Teresa 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Nowak Jolanta 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Romanowska Halina 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Rybacka Bożena 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Sulowska Maria 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Tokarz Krystyna 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Waszczyło Grażyna 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Wielgus Maria 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Witkowska Grażyna 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Bartczak Lech 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Bodnar Kazimierz 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Dymek Henryk 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Głowacki Piotr 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Kirkowski Ryszard 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Konopiński Zbigniew 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Miętek Robert 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Nikipierowicz Roman 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Nowak Waldemar 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Pietrzykowski Marian 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Prokopiak Zbigniew 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Rozalski Zbigniew 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Waszczyło Czesław 1973/1974 IV a Henryk Klaman
Duda Teresa 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Galuba Bożena 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Jurczyńska Zofia 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Kasprzak Alina 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Knut Jolanta 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Kowalczuk Halina 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Kucharska Małgorzata 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Łajkosz Teresa 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Łątka Teresa 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Machłaj Amelia 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Marko Zofia 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Minko Maria 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Mularczyk Teresa 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Nosewicz Teresa 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Nowak Bogusława 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Ogrodnik Krystyna 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Puławska Lucyna 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Rokita Elżbieta 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Sołowiej Irena 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Szczuchniak Alina 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Sztuba Danuta 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Tomaszewska Lucyna 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Wachholz Marlena 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Wojtysiak Halina 1973/1974 IV b Andrzej Szulc
Bidas Gabriela 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Budzińska Alina 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Cebula Urszula 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Drgas Regina 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Giza Anna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Hryciów Grażyna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Choroba Elżbieta 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Kłosowska Elżbieta 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Kosińska Krystyna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Łaskowska Teresa 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Maciejewska Mirosława 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Mańka Teresa 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Małolepsza Regina 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Marko Maria 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Nalepa Grażyna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Orzechowska Irena 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Paliwoda Anna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Ruda Jolanta 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Salamon Teresa 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Setnik Helena 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Śpiewok Maria 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Świłło Danuta 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Wątor Aleksandra 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Wiatrow Krystyna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Zawadzka Barbara 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Zbrzyzna Ewa 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek
Borzymowski Andrzej 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Burec Bożena 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Cieplińska Grażyna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Gajewski Zbigniew 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Glapa Elżbieta 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Granosik Małgorzata 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Gregorczyk Alicja 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kirkowska Barbara 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Leszczyszyn Krystyna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Malinka Katarzyna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Marszałek Barbara 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Miller Krzysztof 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Olesiak Zofia 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Olesiejuk Arkadiusz 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Orliński Krzysztof 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Poprawski Wojciech 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Pulkowski Jerzy 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Rakowski Jerzy 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Smołucha Jadwiga 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Solecka Zuzanna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Szczepaniak Jolanta 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Tomaszczuk Marian 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Wachholz Hanna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Wachholz Małgorzata 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Weinar Tadeusz 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Wilczyńska Grażyna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Woźniak Krystyna 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska
Barna Stefania 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Bentryn Janusz 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Bieńkowski Mirosław 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Bodnar Alicja 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Bronowicka Bożena 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Brycki Józef 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Duda Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kaliński Lucjan 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kałużna Jolanta 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kowalczyk Krystyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Korzeniewska Ewa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kurkowska Jadwiga 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kusztal Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Kuźmińska Krystyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Leszczak Bogumiła 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Nikipierowicz Alina 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Oberc Adam 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Pakuła Ewa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Pawlaczyk Anna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Piórkowska Beata 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Rogulska Krystyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Rydzio Anna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Sikora Maria 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Sławańska Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Szadkowski Tadeusz 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Szczypek Halina 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Tatara Ewa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Wojciechowska Iwona 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Woźniak Teresa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak
Bokun Barbara 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Garbaciuk Irena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Hurko Krystyna 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Kasprzak Elżbieta 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Kędrak Bożena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Kołosowska Wanda 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Łosowska Helena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Majewska Wiesława 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Mastyjan Halina 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Musiał Zofia 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Nawrot Iwona 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Pawlukiewicz Krystyna 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Piecyk Irena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Pośnik Barbara 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Pych Magdalena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Rynkiewicz Ewa 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Sieradzka Halina 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Skrzyniarz Krystyna 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Solińska Hanna 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Tatarata Teresa 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Wojciechowicz Iwona 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Zarazowska Bożena 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Zychowicz Maria 1974/1975 IV c Maria Bembnista
Badowska Jadwiga 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Brusiło Danuta 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Jaworska Renata 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Krzemień Alina 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Lewandowska Anna 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Maciejewska Joanna 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Mitrus Joanna 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Morasiewicz Alicja 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Pawlik Elżbieta 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Piechocka Jolanta 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Pukis Bożena 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Rojek Czesława 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Romanowska Elżbieta 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Smolarczyk Bogumiła 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Stasiłowicz Urszula 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Suszczyńska Barbara 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Szablewska Anna 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Szczuchniak Janina 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Szydłowska Maria 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Targońska Barbara 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Teichman Maria 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Zięba Grażyna 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Zybała Maria 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska
Augustyniak Halina 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Figórska Bożena 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Gajek Bożena 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Gasek Zbigniew 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Gaweł Maria 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Giesko Tomasz 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Grochowski Włodzimierz 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Hamulewicz Bogusław 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Horniatko Andrzej 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Jackiewicz Halina 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Jóźwik Mirosława 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Klaman Grażyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Kulik Grażyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Majchrzak Janina 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Marzewski Krzysztof 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Minda Elżbieta 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Mirowski Ryszard 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Pawłowski Roman 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Prochowska Krystyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Skonieczna Grażyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Szaniawska Jadwiga 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Szczygielska Bogumiła 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Szpanier Teresa 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Tomaszewska Danuta 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Wierszycka Kalina 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Wąsowicz Bożena 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Wójcik Elżbieta 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Zajdecka Krystyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz
Abramczyk Alina 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Adamów Stanisława 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Bździuch Wiesław 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Cicha Lilia 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Czapiga Elżbieta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Czaplak Danuta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Dowejko Małgorzata 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Gryszkiewicz Elżbieta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Grzanka Jolanta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Heinemann Irena 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Iwańska Bogumiła 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Kapica Barbara 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Kurowska Elżbieta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Kwiatkowski Mirosław 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Łojko Danuta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Matiaszewska Elżbieta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Matyjasek Anna 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Paczka Bogdan 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Pelc Zbigniew 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Rodak Mirosław 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Skórska Łucja 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Sosnowska Krystyna 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Świętochowska Halina 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Wasylów Stefania 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Wiącek Gabriela 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Wojtyra Elżbieta 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Żytko Dionizy 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska
Bednarz Alina 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Białucha Aleksandra 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Choroba Zofia 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Drewniak Bożena 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Felska Wiesława 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Giesko Nelly 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Goźlińska Krystyna 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Kiszkiel Ludmiła 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Klimańska Zofia 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Kotarska Aleksandra 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Kozłowska Elżbieta 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Kurkowska Genowefa 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Budzińska Barbara 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Macioszek Ewa 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Pawłowska Urszula 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Rybak Jolanta 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Sałahub Irena 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Sielska Grażyna 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Smuga Iwona 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Stryjek Teresa 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Szpanier Elżbieta 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Torska Grażyna 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Wielgus Zyta 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Zaremba Grażyna 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Zwierzchoniewska Ewa 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Żwirko Grażyna 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz
Borzymowski Paweł 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Danielewicz Danuta 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Głowacka Renata 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Gruba Wiesława 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Górczewski Romuald 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Grzyb Zofia 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Jasiński Zbigniew 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kamińska Agata 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kocent Barbara 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kotlarz Bogumiła 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kolanecka Alina 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kuzemczak Bogumiła 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Kwiatkowski Jacek 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Łuc Zuzanna 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Mańczyk Jadwiga 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Marzewska Urszula 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Moskwa Jerzy 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Muchorowska Danuta 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Musiałowska Anna 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Niewiarowska Marzena 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Oleńczuk Sławomir 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Petluk Grażyna 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Pietrzykowski Mirosław 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Pińczuk Paweł 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Rymsza Krystyna 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Szutra Wiesław 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Trawkowska Bogumiła 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Wojciechowska Ewa 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Wiatrow Jerzy 1976/1977 IV b Jan Augustyniak
Basak Wanda 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Choroba Marian 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Domka Elżbieta 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Dziuk Jolanta 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Głowacka Anna 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Holik Halina 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Idzikowska Dorota 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Janusz Maria 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Józefiak Eugeniusz 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Kołosowska Danuta 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Krenca Maria 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Książek Zbigniew 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Kupiec Mirosław 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Metryka Tadeusz 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Nowicka Barbara 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Paliwoda Jadwiga 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Pawlik Bożena 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Paprocka Alina 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Pełka Krzysztof 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Potoczna Grażyna 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Radiun Danuta 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Staniszewska Anna 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Walentynowicz Marek 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Wąsowicz Krzysztof 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Znamierowska Lucyna 1976/1977 IV c Zofia Zatorska
Boncik Alina 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Ciepła Teresa 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Czopek Wiesława 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Harkowiec Danuta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Hołojuch Irena 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Janocha Anna 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Jokiel Irena 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Jóźwik Wioletta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Kowalik Bożena 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Krasowska Jolanta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Krycka Elżbieta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Kurpios Halina 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Laufer Mirosława 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Lesiak Elżbieta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Marczewska Krystyna 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Marszałek Elżbieta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Mikułko Anna 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Mirowska Krystyna 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Müller Iwona 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Nieznalska Wiesława 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Nosewicz Alina 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Ostrowska Maria 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Pietrzala Danuta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Rutkowska Jolanta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Rybacka Aleksandra 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Stankiewicz Alicja 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Szczęsna Elżbieta 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Szydłowska Bogusława 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Urbańska Ewa 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Wasylów Halina 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Włodarczyk Bogumiła 1977/1978 IV a Barbara Ślusarek
Bartman Anna 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Bartoszewicz Irena 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Celer Alicja 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Cuber Dorota 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Demczuk Iwona 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Grzanka Janusz 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Kojder Elżbieta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Kowalska Jolanta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Król Piotr 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Kunecki Ryszard 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Łuc Waldemar 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Mańczyk Barbara 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Mańczyk Wiesław 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Marcinkowska Gabriela 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Mich Zofia 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Paczka Bożena 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Pawlikowska Kazimiera 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Pograniczna Ewa 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Przybylski Krzysztof 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Tworek Elżbieta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Warianko Ewa 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Wasylów Danuta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Wąsowicz Barbara 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Wiak Elżbieta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Wróblewski Leszek 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Wójcik Urszula 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Ziętal Jolanta 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Żwirko Renata 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz
Borowy Bożena 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Bujal Jolanta 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Czachorowska Bożena 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Gancarz Krzysztof 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Gąsiorowski Zbigniew 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kamiński Jakub 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Knut Marek 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Korpal Grażyna 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kostulski Krzysztof 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kozłowska Urszula 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kramek Izabella 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Krukowska Janina 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kuks Grażyna 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Kwiatkowska Lucyna 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Mikułko Elżbieta 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Mikułko Władysław 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Miller Krystyna 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Oreńczak Janina 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Osóch Zbigniew 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Paprocka Danuta 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Rębisz Romana 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Skasko Ewa 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Sosna Jacek 1977/1978 IV c Danuta Lebda
Budzińska Małgorzata 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Cyran Barbara 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Domka Jolanta 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Czubiński Antoni 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Ciachorowski Jan 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Czapiga Małgorzata 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Dorniak Roman 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Gajda Małgorzata 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Gładkowski Janusz 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Głowacka Barbara 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Grajoszek Bernarda 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Grzywacz Halina 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Janiak Marlena 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Jas Bożena 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Kacinel Helena 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Kapciak Jolanta 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Ławicki Ryszard 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Marko Teresa 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Matyjasek Wiesława 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Mądrowski Wojciech 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Ochnio Ewa 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Ostapowicz Krystyna 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Polińska Mirosława 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Rosiński Tomasz 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Sandelewska Elżbieta 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Szczur Wiesława 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Szpanier Maria 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Torska Renata 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Walko Irena 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Wasylów Irena 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Wąsowicz Zbigniew 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Wenta Urszula 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Wołukanis Anna 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Wójcik Krystyna 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Zaremba Mariola 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Zbieg Anna 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Żytko Barbara 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Kostur Bogusław 1978/1979 IV a Andrzej Szulc
Balcerak Iwona 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Baryń Elżbieta 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Borowiec Bożena 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Brancewicz Magdalena 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Bryll Barbara 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Busłowicz Małgorzata 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Górczewska Grażyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Górski Tadeusz 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Janusiak Elżbieta 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Komorowska Barbara 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Kondracki Stanisław 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Kuzon Grażyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Lewandowska Krystyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Mazur Jacek 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Michałek Marzenna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Okonowicz Waldemar 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Przybylska Maria 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Pytlik Bogdan 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Sikorska Grażyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Skrzekut Jerzy 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Świecak Krystyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Szulc Krystyna 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Wierzbowska Rita 1978/1979 IV b Konstanty Ryckiewicz
Bielska Małgorzata 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Burec Barbara 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Esing Maria 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Grabarczyk Bożena 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Hełminiak Teresa 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Horniatko Stefania 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Januszczak Bogumiła 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Jędrocha Ewa 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Karwacka Małgorzata 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Kopeć Jolanta 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Kosiorek Elżbieta 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Kwaśna Aurelia 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Machłaj Zofia 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Małecka Jolanta 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Michna Danuta 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Nowak Anna 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Odyniec Maria 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Rilinger Małgorzata 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Rydzio Jadwiga 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Sajewska Bożena 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Strońska Wiesława 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Szczęsna Bogusława 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Zwolińska Izabela 1978/1979 IV c Lucyna Dziewiatowska
Balcerak Joanna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Bartoszuk Jolanta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Bielawski Zbigniew 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Bronowicki Leszek 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Cybulska Elżbieta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Dąbrowska Helena 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Dajewska Ewa 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Filip Dorota 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Frukacz Małgorzata 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Ignaszewska Dorota 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kamińska Anna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kiszka Wiesława 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kiszkiel Lilla 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kowalska Urszula 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kozłowska Barbara 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Krukar Anna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Krukowska Mirosława 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Kwit Elżbieta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Lewińska Bożena 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Łęszczak Danuta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Łokietek Marianna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Miszta Krystyna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Morelowska Jadwiga 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Myca Stefan 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Olesiejuk Krystyna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Paździerska Maria 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Piszcz Danuta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Pośnik Aleksandra 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Romanowska Krystyna 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Skrzekut Renata 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Stępniak Małgorzata 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Wietrak Urszula 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska
Borowiec Ewa 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Cuber Jolanta 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Czarnecka Krystyna 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Dziuban Mariusz 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Gad Krzysztof 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Guzowska Anna 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Jacków Bronisława 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Jakubowski Mirosław 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Janiec Grzegorz 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Korobejko Maria 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Łakomiec Maria 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Łuszczuk Ewa 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Malon Jolanta 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Marcinkowski Andrzej 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Michna Irena 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Musiałowska Barbara 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Niewiarowski Zenon 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Paczka Marzanna 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Piekarski Marek 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Rynkiewicz Małgorzata 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Skwira Jolanta 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Sypniewska Iwona 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Wąsowicz Alicja 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Woroszczuk Teresa 1979/1980 IV b Alina Frankiewicz
Antosik Wanda 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Besztak Urszula 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Gawlik Bożena 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Jagodzińska Grażyna 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Kamińska Grażyna 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Komorek Jolanta 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Kuzemczak Aleksandra 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Maciejko Maria 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Małecka Małgorzata 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Nikipierowicz Ewa 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Pilip Bożena 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Przybysz Jolanta 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Rewińska Jolanta 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Rosa Bożena 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Ryży Mariola 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Salamon Barbara 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Strusińska Mirosława 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Subkowska Anna 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Szulc Violetta 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Śluga Małgorzata 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Ślusarek Dorota 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Tomczyk Anna 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Wiącek Urszula 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Wierzbowska Aleksandra 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Wilk Grażyna 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Zajchowska Alicja 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Ziemlanka Zofia 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Pacholczyk Zofia 1980/1981 IV a Danuta Lebda
Borowski Jacek 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Dydacki Bogdan 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Grajoszek Jadwiga 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Hus Grażyna 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Kiewro Sabina 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Kokowska Ewa 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Kozłowicz Violetta 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Kunecka Anna 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Maśnik Artur 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Nikipierowicz Janusz 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Obuchowicz Andrzej 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Piszcz Maria 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Radomska Wioletta 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Rakowska Małgorzata 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Rynkiewicz Dorota 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Siekierka Barbara 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Wojciechowska Iwona 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Wierzchowska Ewa 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Zbrzyzna Beata 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Żelazińska Grażyna 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Żuk Irena 1980/1981 IV b Jan Augustyniak
Bachorska Lubomiła 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Bartkowska Małgorzata 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Cygankiewicz Ewa 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Daglis Dorota 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Helwig Janina 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Ignasiak Bożena 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Jędrzejszyn Marek 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Karolak Urszula 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Kiwilsza Jacek 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Klenowska Ewa 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Klenowska Beata 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Konczakowska Małgorzata 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Kowalska Renata 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Kudoń Małgorzata 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Latoch Celina 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Mądrowska Urszula 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Perlak Elżbieta 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Przybysz Dariusz 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Staniszewski Janusz 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Uczułko Barbara 1981/1982 IV a Adam Brdyś
Banasiak Tamara 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Biszof Katarzyna 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Brzóska Cezary 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Cupkiewicz Marzena 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Gorząd Gabriela 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Kobojek Elżbieta 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Kozak Monika 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Książek Lech 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Lewandowska Dorota 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Mańko Janusz 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Marko Jacek 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Mazur Tomasz 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Myca Katarzyna 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Nowak Andrzej 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Piątek Urszula 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Prochowska Danuta 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Przepiórkowska Joanna 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Samulak Mariusz 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Sekura Beata 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Sikorska Ewa 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Socha Małgorzata 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Szyposzyńska Grażyna 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Ślusarek Małgorzata 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Tyrański Arnold 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Waloch Dorota 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Wałachowska Elżbieta 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Wojciechowski Jacek 1981/1982 IV b Maria Bembnista
Bazylewicz Beata 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Cicha Ilona 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Cichurska Wanda 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Czerwińska Bożena 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Dzieruk Iwona 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Fendler Hanna 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Gos Halina 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Jendrowiak Gabriela 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Markiewicz Ewa 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Miękczyńska Małgorzata 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Mikułko Dorota 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Miszczyszyn Elżbieta 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Pastok Dorota 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Pych Anna 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Rajsel Grażyna 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Różańska Dorota 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Szczepanowska Agata 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Ułanek Iwona 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Wasiukiewicz Maria 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek
Batorewicz Józefa 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Białogłowa Jolanta 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Fudali Elżbieta 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Grajoszek Joanna 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Gulbas Urszula 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Jachewicz Małgorzata 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Januszczak Maria 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Kaczmarczyk Danuta 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Kojder Małgorzata 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Konczakowski Tadeusz 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Krajewska Marlena 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Machaj Zbigniew 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Marchlewska Beata 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Maślanka Małgorzata 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Matysiak Adam 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Osipowicz Małgorzata 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Otto Zygmunt 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Rosa Cezary 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Rybak Barbara 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Setnik Elżbieta 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Sołomiewicz Ryszard 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Starynowicz Ewa 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Stasierski Jacek 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Szewczyk Dorota 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Świętojańska Gabriela 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Wierszycki Jerzy 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Wierzchowska Wioletta 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Ziętal Bożena 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Zukierski Paweł 1982/1983 IV b Maria Rydzio
Bystrek Paweł 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Dreiseitel Beata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Filip Małgorzata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Gach Danuta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Holender Elżbieta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Jaroszewska Edyta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Jasińska Alina 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Jędrzejszyn Anetta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Kulesza Bożena 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Klukojć Danuta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Maksalon Maria 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Michalik Małgorzata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Mikułko Barbara 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Pietrzykowska Agnieszka 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Piotrowicz Elżbieta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Rosiński Grzegorz 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Rozbicka Jolanta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Stankiewicz Ewa 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Stosio Justyna 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Turczyk Beata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Uss Bożena 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Wełniak Agata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Zachaczewska Danuta 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Gaura Małgorzata 1983/1984 IV a Zofia Zatorska
Chlabicz Małgorzata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Czarnecka Bogumiła 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Czubińska Bożena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dereń Jolanta 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dudek Beata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Gajewski Jacek 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Glapa Dorota 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Humieja Renata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Komorek Krzysztof 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Kosiński Robert 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Kowalczyk Marzena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Miałkowska Małgorzata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Miękisiak Artur 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Niedźwiecka Agata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Pawlik Krzysztof 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Pietruszka Danuta 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Pilinko Dorota 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Ryckiewicz Robert 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Sekura Dorota 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Śniególska Małgorzata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Węgrzyńska Lidia 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Włodarczyk Marzena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Zieliński Andrzej 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska
Bajdek Waldemar 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Blumkowska Danuta 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Cygankiewicz Tagmara 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Cymbała Ewa 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Demiter Renata 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Dokudowiec Mirosława 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Dubiel Ewa 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Jambor Teresa 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Jurczyk Bożena 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Kordowiecki Marek 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Leśniewska Marzanna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Miałkowska Beata 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Musiał Iwona 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Oleńczuk Halina 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Pawlicki Andrzej 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Pawlikowski Tomasz 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Przygórski Paweł 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Rosalska Elżbieta 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Rossal Joanna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Różański Maciej 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Teresiński Jacek 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Weraksa Joanna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Witkowska Grażyna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Ziemlanka Barbara 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Rakowski Dariusz 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk
Bagiński Paweł 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Berdel Angela 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Bodnar Dorota 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Dębowska Iwona 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Hołosyniuk Małgorzata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Jurkowski Krzysztof 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Kmiecik Cezary 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Kozakiewicz Beata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Kozioł Lucyna 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Kupka Marzena 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Kwiatkowski Tomasz 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Ociepa Beata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Pawelec Jarosław 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Petluk Małgorzata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Pukało Grażyna 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Pych Maria 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Sawicka Wioletta 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Sierputowicz Dorota 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Skrzekut Alicja 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Stochmal Narcyza 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Świecak Mirosław 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Tomal Małgorzata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Weksej Beata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Witkowska Marzena 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Zając Jolanta 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Zieliński Sławomir 1984/1985 IV b Emilia Jamróz
Balcerzak Wioletta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Gostomczyk Jolanta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Hołosyniuk Andrzej 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Homza Małgorzata 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Klimaszewska Mariola 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Korzec Renata 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Matysiak Aldona 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Pietrucik Teresa 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Stosio Maria 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Korzec Anetta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Wachowiak Bogdan 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Wiśniewska Dorota 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Czernikowska Joanna 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Krawczak Anna 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Kruczek Grażyna 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Ordutowski Jerzy 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Paruch Elżbieta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Salamon Małgorzata 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Selerska Wioletta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Skraburska Agnieszka 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Szymańska Joanna 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Tokarska Jolanta 1985/1986 IV a Danuta Lebda
Bajor Beata 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Buczkowska Adriana 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Dudojć Zbigniew 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Karwacka Beata 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Mazur Ewa 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Piwowarczyk Ewa 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Tomczyk Agnieszka 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Żebryk Jolanta 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Aftyka Iwona 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Dudek Jacek 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Dudek Katarzyna 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Grzywacz Jan 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Hećman Jerzy 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Kotiuszko Andrzej 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Łozińska Marzanna 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Milczarek Jolanta 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Piwarska Beata 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Przepiórkowska Beata 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Świętaszek Renata 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Wójcik Dorota 1985/1986 IV b Anna Łosowska
Bratuń Wioletta 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Dulęba Dagmara 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Goleniowska Beata 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Kapeluszna Izabela 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Kozakiewicz Anna 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Norek Beata 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Rynkowska Ineza 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Siemieniewska Justyna 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Stanio Beata 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Stępniak Wioletta 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Widak Joanna 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Donica Eliza 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Jarząbek Krzysztof 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Kozakowska Iwona 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Kulikowska Marzena 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Michalik Renata 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Oliwiecki Jacek 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Rodak Edyta 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Torska Iwona 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Włodarczyk Beata 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Zemanowicz Elżbieta 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Starynowicz Piotr 1986/1987 IV a Jan Augustyniak
Budzyńska Izabela 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Godzieba Dariusz 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Górska Wioletta 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Jasińska Ewa 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Józefiak Mirosław 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Korytowski Piotr 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Piechowicz Adam 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Rudnicka Monika 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Stolarczyk Aneta 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Śpionek Dariusz 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Wąsowicz Jacek 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Weinar Zbigniew 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Wiśniewska Marta 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Ziubiński Waldemar 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Czartowski Artur 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Gołębiowska Alicja 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Kocur Elżbieta 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Kosiński Piotr 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Michałek Ireneusz 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Mrowiński Krzysztof 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Niewiadomski Marek 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Pieśniakowska Beata 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Stasiewicz Arletta 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Zimna Marlena 1986/1987 IV b Maria Bembnista
Budzyńska Edyta 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Komarczewska Katarzyna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Krywczyk Joanna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Orszulak Beata 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Preś Aleksandra 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Wiśniewska Beata 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Zawadka Iwona 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Ziołkowska Marzanna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Buczyńska Wioletta 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Cholawa Małgorzata 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Czerny Jolanta 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Furtak Anna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Konarska Barbara 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Konecka Dorota 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Łyskawka Iwona 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Małek Jolanta 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Masłowska Katarzyna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Okurowska Katarzyna 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Osial Ewa 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Rzeszowska Marzena 1987/1988 IV a Adam Brdyś
Bogus Piotr 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Dubina Grzegorz 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Dziewiatowski Krzysztof 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Jaroszewska Edyta 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Karolak Ewa 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Kozak Iwona 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Krajewska Anita 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Nikipierowicz Dorota 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Piękoś Berenika 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Ryckiewicz Dorota 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Sielska Edyta 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Stasierski Maciej 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Tworek Andrzej 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Walkowski Maciej 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Warianka Anna 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Zielińska Ewa 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Hadryś Bożena 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Gielarowska Monika 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Grzywacz Artur 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Kania Leszek 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Kuźma Anna 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Malinowska Wioletta 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Neimann Aleksander 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Nowicki Paweł 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Ogińska Anna 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Parnak Renata 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Polanowska Beata 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Teresiński Leszek 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Wiśniewska Renata 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Żusin Laura 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak
Basiejko Iwona 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Dębniak Małgorzata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Diakun Beata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Diakun Urszula 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Domaradzki Artur 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Gaul Angelika 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Gęsicka Małgorzata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Holak Dorota 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Jendrowiak Małgorzata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Krawczyk Dorota 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Lewicz Violetta 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Lisiecka Agnieszka 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Popławska Beata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Sysko Sylwia 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Tyszczuk Maria 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Wałcerz Piotr 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Wilk Wioletta 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Bronowicka Agnieszka 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Byzdra Iwona 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Furmanek Wojciech 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Giełżyńska Danuta 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Kocikowska Dorota 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Konat Joanna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Macioszek Urszula 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Nagrabska Beata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Pawlaczyk Izabela 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Pawlikowska Iwona 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Romaniuk Klaudia 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Sękowska Joanna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Stanio Anna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Szostak Małgorzata 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko
Celińska Izabela 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Dziewiatowski Krzysztof 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Fiedorek Monika 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Korcz Katarzyna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kordowiecka Anna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kulikowska Violetta 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Łęczek Hanna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Marcinkowska Agnieszka 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Pawlak Edyta 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Pietraszek Arkadiusz 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Radzikowski Marcin 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Różycka Anna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Rzeszowska Ewa 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Siubdzia Dariusz 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Skwarek Jolanta 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Ślifierz Hubert 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Śmiarowska Małgorzata 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Idziniak Małgorzata 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kania Agnieszka 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Konat Mariola 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kostrzewska Joanna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kosiński Krzysztof 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Krzyszkowski Maciej 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Leńczuk Monika 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Madejek Katarzyna 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Nowicki Maciej 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Skąpski Jacek 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Stanisławski Maciej 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Stępień Lena 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Tomal Jarosław 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Kuzicka Małgorzata 1988/1989 IV b Zofia Zatorska
Bogusz Ilona 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Borysewiz Dagmara 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Cieślewicz Adam 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Dzisiewicz Elżbieta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Halak Małgorzata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kubica Marek 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kucharz Anna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kuczyńska Anna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Mieszczak beata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Możdżeń Tomasz 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Plichta Witold 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Pulnik Małgorzata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Sawicki Gerard 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Szczechowicz Katarzyna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Włodarczyk Joanna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Żytko Jolanta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Borowiecka Beata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Buczyńska Aneta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Gadzińska Elżbieta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Graduszewska Joanna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Jakubowska Agnieszka 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Klasińska Sylwia 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kocur Anna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Kubacka Wioletta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Lubas Mirosław 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Łyskawwka alicja 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Miękczyńska Agnieszka 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Mrowińska Iwona 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Okonowicz Ewa 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Piotrowska Joanna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Rogulska Małgorzata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Różańska Agnieszka 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Rybacka Violetta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Sitko Joanna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Wąsowicz Jolanta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Zachaczewska Helena 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska
Cholewska Katarzyna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Dańczyszyn Jacek 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Homza Tatiana 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Kapla Małgorzata 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Kowalczyk Marek 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Kruza Dorota 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Machaj Maciej 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Ociepa Tomasz 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Pietraszek Beata 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Radomski Tomasz 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Ryłko Małgorzata 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Stępniak Katarzyna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Stuczyńska Agnieszka 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Szafrańska Izabela 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Wiśniewska Katarzyna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Woźnicki Artur 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Berdel Alicja 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Czartowska Urszula 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Donica Dariusz 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Gołębiowska Hanna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Kotiuszko Jacek 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Marchelewska Anna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Marczak Monika 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Niedziułka Agata 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Rojek Dariusz 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Rojek Rafał 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Siekaniec Barbara 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Sławińska Daria 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Targosz Paweł 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Wałcerz Joanna 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski
Adamowicz Joanna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Arcab Tadeusz 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Bronowicka Magdalena 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Dembińska Barbara 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Horbacz Agnieszka 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Rodziewicz Joanna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Rosenbajger Magdalena 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Sienkiewicz Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Skwarek Izabela 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Śledź Ewa 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Wąchnicka Beata 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Weksej Marcin 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Bachorska Izabela 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Bieńko Helena 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Bodnar Magda 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Bracka Beata 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Kiewra Katarzyna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Krzysik Piotr 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Kuduk Sylwia 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Kwaśna Gabriela 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Moszczyńska Agata 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Postek Wioletta 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Rzeszowska Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Skalska Dorota 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Tokarski Piotr 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Tomasik Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Trepka Agnieszka 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Wnuczko Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Kumełan Jacek 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Sawicka Beata 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Kamińska Marzena 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk
Brudniak Magdalena 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Bujas Marek 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Domasik Izabela 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Dunowska Aneta 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Głuśniewski Robert 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Gołębiowska Dorota 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Huszla Joanna 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Idziniak Tomasz 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Kosiński Arkadiusz 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Mikitiuk Agnieszka 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Olszowski Tomasz 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Osumek Renata 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Szołdra Joanna 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Worach Joanna 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Chaiński Robert 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Cieślicka Dagmara 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Dzikoń Krzysztof 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Gajaszek Andrzej 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Jakubowska Marzena 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Karabasz Adam 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Kotrys Agnieszka 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Mędrzycki Artur 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Prusaczyk Ilona 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Radwańska Izabela 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Stanisławska Monika 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Wilento Joanna 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Worobiej Angelika 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Ternaska Wioleta 1990/1991 IV b Danuta Lebda
Bujas Bożena 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Czarnik Anna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Dudek Katarzyna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Jóźwik Ryta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Koczur Beata 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kowalska Ewa 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Lewkowicz Marta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Lipka Krystyna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Okuniewicz Edyta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Rekowska Monika 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Sarycz Izabela 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Siedlec Alina 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Surma Małgorzata 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Szadziul Joanna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Woźniak Aneta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Bagińska Iwona 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Bonczar Dagmara 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Głasek Agnieszka 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kalinowska Ewa 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kantyka Jolanta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kocikowska Elżbieta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kotiuszko Anna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Księżak Alicja 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kuligowska Ewa 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Łuczak Dagmara 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Miączyńska Marta 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Paruch Renata 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Rybacka Dorota 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Siwak Irena 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Szostak Joanna 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Uzarek Beata 1991/1992 IV a Katarzyna Gulczyńska
Bajurski Damian 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Dziórawiec Bogusław 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Głydziak Aneta 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Gołębiowska Małgorzata 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Jakubowski Paweł 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kamińska Alicja 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Mac Elżbieta 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Nowak Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Osumek Romualda 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Pastwa Maciej 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Rogulski Przemysław 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Stosio Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Walkowska Magdalena 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Wieczorek Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Wolski Dariusz 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Arys Anna 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Grębowicz Magdalena 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Janicka Joanna 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Jaroszewski Mariusz 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kiełbowska Katarzyna 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kierejczyk Tomasz 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kita Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kurosz Arkadiusz 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Kurowska Anna 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Lewandowska Marzena 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Łuczak Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Pazdecka Agnieszka 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Pogorzelska Aleksandra 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Sysko Izabela 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Tomaszewski Mariusz 1991/1992 IV b Alina Frankiewicz
Bezak Sebastian 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Borkowska Małgorzata 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Borucki Tomasz 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Gałosz Elżbieta 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Jakubowski Zbigniew 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Kochanowski Marcin 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Kowalczyk Magdalena 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Kurlapska Renata 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Lemieszek Edyta 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Mycko Izabela 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Nowicki Jakub 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Rydz Marzena 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Wąsowicz Monika 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Wojtaszewska Anna 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Zdunek Monika 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Babiak Wioletta 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Chołuj Beata 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Czapka Piotr 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Firmanty Monika 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Holak Marcin 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Karbowska Dorota 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Kosowski Tomasz 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Kuduk Angelika 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Myślin Edyta 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Skrzyński Marcin 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Szachniuk Igor 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Tyc Dorota 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Załoga Anita 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Żuromska Iwona 1992/1993 IV a Jerzy Maruszak
Adamczyk Piotr 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Balejko Marta 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Banaczek Daniel 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Ciepła Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Dziewiatowski Przemysław 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Gabinet Anna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Kmiecik Magdalena 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Kordowiecka Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Kucharski Krzysztof 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Kurowska Joanna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Marcińczak Anabelle 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Nagrabska Edyta 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Niedzin Anna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Piędel Artur 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Sijka Monika 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Sobieraj Monika 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Śrubka Magdalena 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Wachnicki Leszek 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Arys Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Augustyniak Alicja 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Biskupska Dorota 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Chmura Tomasz 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Dziura Marcin 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Górska Irena 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Karabela Piotr 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Karpiesiuk Beata 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Mydłowicz Piotr 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Ostapowicz Joanna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Rusek Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Talmon Sebastian 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Tatar Monika 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Tatys Tomasz 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Żmirska Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś
Bielak Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Ćwik Ewa 1992/1993 IV c January Pawlos
Gorzkowska Wioletta 1992/1993 IV c January Pawlos
Górska Beata 1992/1993 IV c January Pawlos
Kiszkiel Małgorzata 1992/1993 IV c January Pawlos
Łochyńska Patrycja 1992/1993 IV c January Pawlos
Markiewicz Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Stanisławska Maja 1992/1993 IV c January Pawlos
Szczepanik Monika 1992/1993 IV c January Pawlos
Śliwińska Monika 1992/1993 IV c January Pawlos
Świątek Renata 1992/1993 IV c January Pawlos
Witkowska Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Zarzycka Monika 1992/1993 IV c January Pawlos
Błaszczyk Monika 1992/1993 IV c January Pawlos
Błyskal Renata 1992/1993 IV c January Pawlos
Górecka Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Górska Renata 1992/1993 IV c January Pawlos
Jarosz Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Pawlak Agnieszka 1992/1993 IV c January Pawlos
Radzanowska Iwona 1992/1993 IV c January Pawlos
Sawicka Jowita 1992/1993 IV c January Pawlos
Szeredy Anna 1992/1993 IV c January Pawlos
Wiśniewska Monika 1992/1993 IV c January Pawlos
Witkowska Aneta 1992/1993 IV c January Pawlos
Baranowski Grzegorz 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Brycka Monika 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Ciawłowska Anna 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Czaplewska Anna 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Kamińska Julita 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Kozłowska Alina 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Kozłowska Sylwia 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Lewińska Monika 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Miksza Małgorzata 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Paciorek Agnieszka 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Paruch Agnieszka 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Pawlikowska Aleksandra 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Piotrowska Edyta 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Szołdra Aleksandra 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Ulanowska Aneta 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Zabielski Piotr 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Zalot Katarzyna 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Dyk Urszula 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Fornal Magdalena 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Kot Arkadiusz 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Kozioł Dorota 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Lechman Norbert 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Milczarek Magdalena 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Ogórek Aleksandra 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Rojek Monika 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Rudy Aneta 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Sternak Justyna 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Wdowiak Monika 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Wojtan Mariusz 1993/1994 IV a Janusz Miętek
Boniewicz Katarzyna 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Fabianiak Monika 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Janus Paweł 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Jaworski Łukasz 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Markiewicz Sylwia 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Mazur Adam 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Miszczyszyn Magdalena 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Rynkiewicz Izabela 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Sędzicka Monika 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Sulowski Domosław 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Tyma Anna 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Wojdat Piotr 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Bohdziewicz Agnieszka 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Ciura Agnieszka 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dymek Monika 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Głydziak Małgorzata 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Jawilak Grzegorz 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Kamińska Marzena 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Kostrzewa Marlena 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Łupandzin Anna 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Malik Iwona 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Marszałek Adam 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Ostapiec Małgorzata 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Patyk Janusz 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Socha Tomasz 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Waszek Wioletta 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Zatorska Anna 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska
Birak Marta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Bogusz Joanna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Gruchot Marta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Jurczyk Renata 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Konecka Aneta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kondracka Agnieszka 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Krawczyk Dorota 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kuderko Anna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Lachowska Iwona 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Miączyński Michał 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Pietraszewska Monika 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Popielewska Monika 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Pycka Wioletta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Salamucha Beata 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Sokołowska Wioletta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Tokarska Monika 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Wandasz Urszula 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Ziółkowska Anna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Chrostowska Anita 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Gil Agata 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Jarząbek Tomasz 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kachniarz Marzena 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kamińska Luiza 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kasprzyk Izabela 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Kirejczyk Beata 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Krzos Anna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Paradnia Agnieszka 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Popioł Rafał 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Roskowska Aneta 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Sarzyńska Joanna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Skok Marzena 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Wieczorek Katarzyna 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Więcierz Agata 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń
Bartczak Aneta 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Budzińska Iwona 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Cieślińska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Gajewska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Józefczak Anna 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Lipińska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Makowska Renata 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Piorun Anna 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szafrańska Anna 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Waszczyk Wioletta 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Grad Magdalena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Dąbrowska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Kłosowska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Kłusewicz Marlena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Kłusewicz Katarzyna 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Lampka Marzena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Lewandowska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Nowakowska Agnieszka 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Socha Katarzyna 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szołdra Magdalena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szutra Elżbieta 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Świderska Ewa 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Topolska Marzena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Santkiewicz Iwona 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Chmal Iwona 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Solecka Marlena 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Michalak Żaneta 1994/1995 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Alaba Mariusz 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Borek Anna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Firynowicz Aneta 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Glinka Michał 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Grzesiak Anna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Heksel Joanna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Kowalczyk Agnieszka 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Markiewicz Małgorzata 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Ratke Małgorzata 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Romanowski Rafał 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Starzak Joanna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Szyjka Anna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Zdun Anna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Zieliński Paweł 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Boszko Anna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Józefowska Marlena 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Kita Aneta 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Kołosowska Kamila 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Kowalska Marta 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Parnak Jacek 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Kamiński Krzysztof 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Spyra Seweryn 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Szabatowicz Małgorzata 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Szutra Marek 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Urbanowicz Ewa 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Wdowiak Katarzyna 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Wiśniewski Tomasz 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Zimnicka Magdalena 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Zyskowski Adam 1994/1995 IV b Ryszard Świerzko
Boruń Marlena 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Bosak Renata 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Dąbrowska Anna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Falkowska Monika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Jasińska Edyta 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Koczur Anna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Kwaśniewska Karolina 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Nowak Joanna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Paradecki Marcin 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Rudowicz Katarzyna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Seletyn Agnieszka 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Cichurska Monika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Dąbrowska Magdalena 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Domagalska Anna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Felińska Katarzyna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Gałązka Edyta 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Grzybowska Małgorzata 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Gorzelak Adam 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Kudoń Agnieszka 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Lemieszek Mariola 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Lipińska Angelika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Mirski Piotr 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Nagrabska Agata 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Piędel Monika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Strusiński Bartłomiej 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Surma Agnieszka 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Śliwa Violetta 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Wargocka Milena 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Warszawska Aldona 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska
Bachorska Dorota 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Bobko Beata 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Bożek Dorota 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Gryczka Joanna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Klasińska Danuta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Kiwkowicz Żaneta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Marko Michał 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Marko Natalia 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Mastalerz Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Michalska Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Marasiewicz Monika 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Posiadało Marta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Siuda Aneta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Szewczak Magdalena 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Szycko Agnieszka 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Wąsowicz Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Banaszczyk Tomasz 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Bednarska Magdalena 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Brycka Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Choroś Jakub 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Dobrzyńska Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Kucharska Agnieszka 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Maksymczak Natalia 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Małyszko Aneta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Patrylak Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Seta Arkadiusz 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Siwińska Irena 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Skiba Wioletta 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Skibowski Tomasz 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Szulczewska Anna 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Winkiel Agnieszka 1995/1996 IV a Krystyna Czyżyk
Anielska Agnieszka 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Balejko Bartosz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Dańczyszyn Monika 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Czyżyk Magdalena 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Gałek Katarzyna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Jasik Patryk 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Józwa Anna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kiedio Katarzyna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kiedrowski Paweł 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kramek Przemysław 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kotowski Paweł 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kurażyński Grzegorz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Olczak Marcin 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Miętek Mariola 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Ostapiec Dorota 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Paszel Anna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Orlińska Renata 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Pawłowski Rafał 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Szachniuk Olga 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Telej Zofia 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Winiczenko Hubert 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Śliwińska Anna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Zieliński Mariusz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Brudniak Paweł 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Chaiński Tomasz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Grabowski Marcin 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Cebula Daniel 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Kluska Adriana 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Nienartowicz Leszek 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Jadrych Agnieszka 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Oleńczuk Tomasz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Ogrodnik Anna 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Pawłuszyn Monika 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Rynkiewicz Tomasz 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Worach Aleksandra 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Bździuch Przemysław 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Małolepszy Rafał 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Jaworski Paweł 1995/1996 IV b Zofia Zatorska
Adamski Tomasz 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Ambroziak Marcin 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Brodalka Sylwia 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Chojnacka Marzena 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Chołuj Monika 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Dziura Bernadetta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Folwarska Marzena 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Frehland Monika 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Jakubowska Agnieszka 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Janiak Elżbieta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Jasiuchna Monika 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Jóźwik Anna 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Kaczor Katarzyna 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Kowhan Anna 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Kozłowska Małgorzata 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Krych Wioletta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Mac Aleksandra 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Maciejewska Agnieszka 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Markiewicz Ilona 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Nowicka Małgorzata 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Osiadła Mariola 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Pantoł Daria 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Piotrowska Angelika 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Runkowska Beata 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Sarycz Piotr 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Sikora Agnieszka 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Sońta Edyta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Sucherska Aneta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Śliwińska Elżbieta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Trepka Piotr 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Tudrujek Krzysztof 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Widerska Joanna 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Wiśniewska Marzena 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Żuchowska Edyta 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Żulińska Małgorzata 1995/1996 IV c Danuta Lebda
Bejm Agnieszka 1996/1997 IV a January Pawlos
Brdyś Katarzyna 1996/1997 IV a January Pawlos
Brodowicz Brygida 1996/1997 IV a January Pawlos
Cebula Aleksandra 1996/1997 IV a January Pawlos
Domżałowicz Monika 1996/1997 IV a January Pawlos
Idziniak Anna 1996/1997 IV a January Pawlos
Jakubowski Piotr 1996/1997 IV a January Pawlos
Jankojć Justyna 1996/1997 IV a January Pawlos
Kędziora Justyna 1996/1997 IV a January Pawlos
Kopyść Emilia 1996/1997 IV a January Pawlos
Michalak Adriana 1996/1997 IV a January Pawlos
Mirska Marta 1996/1997 IV a January Pawlos
Niebiesna Urszula 1996/1997 IV a January Pawlos
Nowak Agnieszka 1996/1997 IV a January Pawlos
Paszel Anna 1996/1997 IV a January Pawlos
Pietras Mateusz 1996/1997 IV a January Pawlos
Połomska Aleksandra 1996/1997 IV a January Pawlos
Semczuk Paweł 1996/1997 IV a January Pawlos
Starynowicz Tomasz 1996/1997 IV a January Pawlos
Stolińska Agnieszka 1996/1997 IV a January Pawlos
Szymańska Ewa 1996/1997 IV a January Pawlos
Szyposzyński Kamil 1996/1997 IV a January Pawlos
Tomaszczuk Małgorzata 1996/1997 IV a January Pawlos
Tymińska Anna 1996/1997 IV a January Pawlos
Winiarska Joanna 1996/1997 IV a January Pawlos
Witkowska Marlena 1996/1997 IV a January Pawlos
Witkowska Weronika 1996/1997 IV a January Pawlos
Wojtysiak Anna 1996/1997 IV a January Pawlos
Wójcik Marta 1996/1997 IV a January Pawlos
Zaczek Magdalena 1996/1997 IV a January Pawlos
Zdun Katarzyna 1996/1997 IV a January Pawlos
Zieliński Mirosław 1996/1997 IV a January Pawlos
Żołnierek Magdalena 1996/1997 IV a January Pawlos
Banaczek Natalia 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Bronowicka Iga 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Choroś Michał 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Ciechanowska Justyna 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Dostatni Leszek 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Drelak Bartosz 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Frankiewicz Łukasz 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Gajewska Katarzyna 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kadlec Iwona 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kocent Tomasz 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kosiński Marcin 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kowalczyk Ilona 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Krzyszkowski Hubert 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kuczyński Artur 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Kurlapska Katarzyna 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Lachowski Karol 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Łuczków Małgorzata 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Mączewska Aneta 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Mączewski Daniel 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Mikułko Adriana 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Nowaczyk Piotr 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Parnak Joanna 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Paszel Witold 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Pniewczuk Krzysztof 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Ratajewska Izabela 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Ryckiewicz Beata 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Siekaniec Aleksandra 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Stachowicz Daniel 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Staniewicz Dorota 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Szczerbińska Dorota 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Szczuchniak Rafał 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Szyjka Mariusz 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Tarecka Aneta 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Woźniak Michał 1996/1997 IV b Jerzy Maruszak
Chomicz Agnieszka 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Chomicz Aneta 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Czyżak Joanna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Domagała Sławomir 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Dzieciuch Agata 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Goszczyńska Agnieszka 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Horbanowicz Edyta 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Jędruszczak Marzena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Kocikowska Anna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Komanecka Joanna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Korol Paulina 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Kosińsk Magdalena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Kunsztowicz Adrianna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Laufer Łucja 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Maślak Małgorzata 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Osińska Katarzyna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Paciorek Magdalena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Paradecka Katarzyna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Pawlak Magdalena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Popow Joanna 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Rykowska Monika 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Serafin Marzena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Sewerynek Agnieszka 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Siminiecka Beata 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Siwińska Agata 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Witkowska Magdalena 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Żebryk Mariusz 1996/1997 IV c Adam Brdyś
Bajson Monika 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Chojnacka Magdalena 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Durkiewicz Zofia 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Dzikoń Radosław 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Jędrzejszyn Agnieszka 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Kalupa Agnieszka 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Kępka Marcin 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Kuczyńska Agnieszka 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Lisowska Magdalena 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Łapińska Monika 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Nowicki Mariusz 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Osipiak Michał 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Paruch Beata 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Polańska Monika 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Pukała Agnieszka 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Radant Edyta 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Romanowska Marzena 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Stępień Anita 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Żuromska Beata 1996/1997 IV d Jolanta Zatoń
Bogacz Joanna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Brylski Tomasz 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Czyżak Arkadiusz 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Drewiankowska Katarzyna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Grabińska Anna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Lisowska Wioletta 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Mączka Małgorzata 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Miedzik Magdalena 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Nowacka Iwona 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Parchoć Krzysztof 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Potoczna Joanna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Przybylska Joanna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Ryś Marta 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Sierpińska Katarzyna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Szutra Katarzyna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Worach Ewa 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Zagawałko Małgorzata 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Białek Dorota 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Czarnecka Marta 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Derenowska Karolina 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Domżałowicz Teresa 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Formańska Anna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Godzieba Arlena 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Kiedrowska Aleksandra 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Kubica Anna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Marzec Mariusz 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Paruch Monika 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Przedpełski Remigiusz 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Rogulska Monika 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Siwińska Aleksandra 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Skiba Katarzyna 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Szczygielski Michał 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Zakrzewska Magdalena 1997/1998 IV a Barbara Ryżlak
Adamczyk Marta 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Binkowski Artur 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Boniewicz Jacek 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Gałosz Dominika 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Głowacki Mateusz 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Gołębiowska Katarzyna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Królak Jowita 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Kozub Kinga 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Laufer Ludmiła 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Łuczak Rafał 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Połomska Anna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Olenkowicz Michał 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Romanowski Jarosław 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Spyra Andrzej 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Spyrczak Tomasz 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Walkiewicz Maciej 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Wiszniewska Ewelina 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Wizgo Anita 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Cieślińska Magdalena 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Jędrzejewska Sylwia 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Kaszuba Katarzyna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Kozicki Wojciech 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Kurażyńska Izabela 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Lebda Sergiusz 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Łucak Dorota 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Magadzia Anna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Michan Paweł 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Ogrodowski Witold 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Sałach Igor 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Skoczny Katarzyna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Słowik Agnieszka 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Sońta Monika 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Szymańska Marlena 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Śmiałkowska Justyna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Wdowiak Kamila 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk
Czajkowska Monika 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Dubicka Magdalena 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Dziedziejko Beata 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Karwowska Małgorzata 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Kiszka Anna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Koruc Magdalena 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Krawczyk Danuta 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Kurażyńska Dorota 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Kuźmicka Anna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Malinowska Marzena 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Marko Karol 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Nosal Kamila 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Oleszczuk Marta 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Paszel Marta 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Radzikowski Maciej 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Rusiński Robert 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Skrzyniarz Radosław 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Wysocka Katarzyna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Żeromska Beata 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Błachnio Aleksandra 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Borcz Kamila 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Dulko Joanna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Kowalczyk Ewa 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Kowalczyk Magdalena 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Nowicka Anna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Połóg Aleksandra 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Porożyńska Agnieszka 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Sobiecka Katarzyna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Szczuchniak Beata 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Szyjka Monika 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Tokarska Agnieszka 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Wójcik Aleksandra 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz
Banaśkiewicz Anna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Białucha Dorota 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Błażejczyk Robert 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Frankiewicz Karol 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Jakubowska Ewa 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Jasiuchna Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Kiszkiel Sylwia 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Kostrzewa Marlena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Kotiuszko Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Krawczyk Krzysztof 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Kupis Justyna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Michniewicz Sylwia 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Oleńczuk Monika 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Olszewska Agnieszka 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Paruch Anna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Piąsta Aleksandra 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Późniak Ewa 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Skrzypczak Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Wiśniewska Alicja 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Choroba Agnieszka 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Jarząbek Anna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Kopeć Kamila 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Krysiak Dominika 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Miszewski Waldemar 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Mokros Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Ogrodnik Anna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Rakowska Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Rosa Joanna 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Wiszniewski Paweł 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Jaworska Małgorzata 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Konieczka Magdalena 1997/1998 IV d Janusz Miętek
Chitro Anna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Chuda Justyna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Dyczko Dorota 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Firkowska Izabela 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Firmanty Iwona 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Korzeniewski Jakub 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Kowalska Monika 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Leszczyszyn Katarzyna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Niedzin Łukasz 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Nowacka Ewa 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Radzikowska Anna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Rykowska Iwona 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Sterna Dorota 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Stręk Anna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Wiercimak Sylwia 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Zajchowska Klaudyna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Czajkowska Anna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Dworak Ewelina 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Godzieba Emilia 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Grudzień Beata 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Nowicki Marcin 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Paszel Julia 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Romanowska Renata 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Santkiewicz Anna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szablewska Agnieszka 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szczepański Łukasz 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szydłowski Karol 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Szydłowski Łukasz 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Waszkiel Joanna 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Ziółkowska Magdalena 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Żebrowska Karolina 1998/1999 IV a Aleksandra Glinka-Maruszak
Artyńska Aniela 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Borzymowski Marcin 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Bratuń Magdalena 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Chlebowski Karol 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Drelak Agnieszka 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Karabela Szymon 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Krasińska Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Miętek Agata 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Olczak Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Pawlik Ewa 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Stępień Janusz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Wawas Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Wójcik Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Żmirski Dawid 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Budziński Mateusz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dominiak Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dudziński Adam 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Dziórawiec Anna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Grzesiak Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Heksel Mariola 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Kasperowicz Damian 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Malitowska Anna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Osuch Anna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Puchowska Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Ryckiewicz Mariola 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Serafin Marta 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Siekaniec Dorota 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Smulczak Piotr 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska
Choroba Katarzyna 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Jeziorna Renata 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Kowalczyk Tomasz 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Kruk Mariusz 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Lachowicz Danuta 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Lipińska Mariola 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Lisowska Dorota 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Miksza Marta 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Paszel Jakub 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Pikulska Anna 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Postek Iwona 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Pucelak Ewa 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Sękalska Jowita 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Skrzyniarz Marzena 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Szablewska Jolanta 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Ambroziak Wioletta 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Bertosz Magdalena 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Domagalska Agnieszka 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Drewiankowska Magdalena 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Giza Dorota 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Gryczka Ilona 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Kaliś Michał 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Kordecka Karolina 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Lemańczyk Łukasz 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Nowicka Marta 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Paszkiel Małgorzata 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Popioł Anna 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Pura Dorota 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Szewczyk Justyna 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Zagowałko Łukasz 1998/1999 IV c Ryszard Świerzko
Bartosik Iwona 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Bogusz Aleksandra 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Choroba Joanna 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Dąbrowska Alina 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Dągielska Katarzyna 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Dobosz Beata 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Hycki Damian 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Jakowienko Edyta 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Jakubaszko Ireneusz 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Jankowska Dorota 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Jawilak Lucyna 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Karpowicz Piotr 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Kotkowska Danuta 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Löffler Kinga 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Małyszko Krzysztof 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Mendel Kamila 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Miszewski Tomasz 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Olszańska Iwona 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Pińczuk Dominik 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Podołowska Małgorzata 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Rakowska Agnieszka 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Ratajewski Arkadiusz 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Rusek Wioletta 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Siubdzia Agnieszka 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Smuga Adriana 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Szczepaniak Krzysztof 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Szyposzyński Łukasz 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Wojciechowska Jolanta 1998/1999 IV d Mirosława Ciechanowska
Bednarz Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Bielecka Magdalena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Brdyś Beata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Formańska Aleksandra 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Haptar Aleksandra 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Józefowska Iwona 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Kieruzel Katarzyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Krygier Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Kubów Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Kucharczuk Agnieszka 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Parniak Magdalena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Prejsewicz Justyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Słobodzian Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Stoltman Agata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Stramek Agnieszka 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Szarzyńska Renata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Ślusarek Agata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Wójcik Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Zimnicka Bożena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Banasiak Justyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Binkowska Aneta 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Bujak Anna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Kapelak Izabela 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Książek Klaudyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Kuczyńska Katarzyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Leszczyńska Ksenia 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Pawłowski Leszek 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Pietrzak Magdalena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Rydz Monika 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Sadło Kinga 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Szachniuk Jakub 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Wolińska Michalina 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Zbieg Wojciech 1999/2000 IV a Zofia Zatorska
Adamczyk Michał 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Brodowski Piotr 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Grochowska Monika 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Kruk Marcin 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Mączewska Ilona 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Magadzia Marek 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Mikułko Kamila 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Muchorowska Agnieszka 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Nowak Joanna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Potoczna Anna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Radiun Anna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Romaniuk Cezary 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Samulak Konrad 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Stochmal Monika 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Tabaszewski Krzysztof 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Toczkowska Irena 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Tyc Agnieszka 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Wąsowicz Piotr 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Winnicka Iwona 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Andrzejewska Klaudyna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Borowy Katarzyna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Cecki Mariusz 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Chlebowska Anna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Czerniawko Ewelina 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Dulewicz Agnieszka 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Kluska Michał 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Leszczyńska Anna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Mazurkiewicz Joanna 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Miętek Arleta 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Nalepa Michał 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Niedźwiedź Elwira 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Sipowicz Paweł 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Tałocha Adrian 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Kadlec Monika 1999/2000 IV b Krystyna Czyżyk
Bednarska Anna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Chmielewska Dagmara 1999/2000 IV c Izabela Marko
Cymbała Małgorzata 1999/2000 IV c Izabela Marko
Czarnecka Magda 1999/2000 IV c Izabela Marko
Durkiewicz Daniel 1999/2000 IV c Izabela Marko
Gryczan Magdalena 1999/2000 IV c Izabela Marko
Gryglicka Ewa 1999/2000 IV c Izabela Marko
Hodak Marta 1999/2000 IV c Izabela Marko
Huzarewicz Marta 1999/2000 IV c Izabela Marko
Kaczorowska Dorota 1999/2000 IV c Izabela Marko
Klama Sebastian 1999/2000 IV c Izabela Marko
Koruc Małgorzata 1999/2000 IV c Izabela Marko
Krasińska Anna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Kurażyńska Anna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Kwiatkowski Marcin 1999/2000 IV c Izabela Marko
Lis Mariusz 1999/2000 IV c Izabela Marko
Markiewicz Paweł 1999/2000 IV c Izabela Marko
Morawska Iwona 1999/2000 IV c Izabela Marko
Nowak Małgorzata 1999/2000 IV c Izabela Marko
Poszytek Anna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Przedaszek Iwona 1999/2000 IV c Izabela Marko
Przedpełska Kinga 1999/2000 IV c Izabela Marko
Pucelak Krzysztof 1999/2000 IV c Izabela Marko
Rosiak Dorota 1999/2000 IV c Izabela Marko
Rusek Justyna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Słomiński Daniel 1999/2000 IV c Izabela Marko
Sobierajska Marta 1999/2000 IV c Izabela Marko
Staniewicz Magdalena 1999/2000 IV c Izabela Marko
Stanisławowski Przemysław 1999/2000 IV c Izabela Marko
Stawiarska Karolina 1999/2000 IV c Izabela Marko
Szyszko Józef 1999/2000 IV c Izabela Marko
Tabor Tomasz 1999/2000 IV c Izabela Marko
Wilk Joanna 1999/2000 IV c Izabela Marko
Witkowska Agnieszka 1999/2000 IV c Izabela Marko
Wójcik Ewelina 1999/2000 IV c Izabela Marko
Bartecka Agnieszka 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Dudek Mariola 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Durlej Jolanta 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Dziechciarewicz Anna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Dziedzic Katarzyna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Hałaczkiewicz Paweł 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Jasiński Damian 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Jędrzejewski Roman 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Jodelis Jolanta 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Józefiak Barbara 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Kieruzel Tomasz 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Komaniecka Magdalena 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Kosińska Małgoarzta 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Królikowski Arkadiusz 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Krupa Paweł 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Litwińska Anna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Malinowska Sylwia 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Marczak Angelika 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Merdasiński Grzegorz 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Pakuła Ewelina 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Pantoł Justyna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Potoczna Agata 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Rosa Honorata 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Sadowska Anna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Samiczak Łukasz 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Sidorczuk Karina 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Szkutnik Lena 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Winnicka Ewa 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Wiśniewska Justyna 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Wnuczko Aneta 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Radzikowska Monika 1999/2000 IV d Danuta Lebda
Budziński Łukasz 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Budziński Piotr 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Cebula Justyna 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Dyk Szymon 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Głuch Radosław 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Holak Krzysztof 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Kaniewska Agata 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Krupa Anita 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Krupski Rafał 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Kuczyńska Izabela 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Litwińska Kinga 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Malinowski Adrian 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Sieniakowski Szymon 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Soboniak Michał 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Stanisławski Grzegorz 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Stawiarska Agnieszka 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Anglisz Joanna 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Bronowicka Gabriela 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Firmanty Marcin 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Grabińska Katarzyna 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Hemmerling Monika 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Jarosz Przemysław 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Jazienicka Paulina 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Kiwkowicz Magdalena 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Klonowska Paulina 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Mazurkiewicz Maja 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Nowicka Monika 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Owsiak Anna 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Pawłuszyn Piotr 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Sipowicz Karolina 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Świech Aneta 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Tolala Anna 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Wicka Renata 2000/2001 IV a Jolanta Zatoń
Bieńkowski Michał 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Bobko Łukasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Bondarowicz Jerzy 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Bondarowicz Justyna 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Dadacz Grzegorz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Dobosz Emilia 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Fijałek Anna 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Grędka Aleksandra 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Hawran Damian 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Hryniewiecki Paweł 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kasperowicz Monika 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kędrak Aleksandra 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kocent Dorota 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kolenko Radosław 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kopciewicz Łucja 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Kuczyński Piotr 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Manikowski Michał 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Michna Łukasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Mróz Marcin 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Mućka Kamila 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Olczak Rafał 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Podsiadło Rafał 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Połomski Grzegorz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Pupkowski Tomasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Rauflajsz Elwira 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Rąbalski Łukasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Saj Michał 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Stolarski Piotr 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Szymczak Katarzyna 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Wachowiec Tomasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Weinar Krzysztof 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Witek Marta 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Woźniak Maciej 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Zieliński Cezary 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Zytko Łukasz 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta
Błażejczyk Marta 2000/2001 IV c January Pawlos
Chmura Aleksandra 2000/2001 IV c January Pawlos
Czajkowska Anna 2000/2001 IV c January Pawlos
Giluk Izabela 2000/2001 IV c January Pawlos
Golińska Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos
Grzelecka Bogumiła 2000/2001 IV c January Pawlos
Jakubowska Iwona 2000/2001 IV c January Pawlos
Kaczorowska Aleksandra 2000/2001 IV c January Pawlos
Karbownik Katarzyna 2000/2001 IV c January Pawlos
Kostrzewa Marta 2000/2001 IV c January Pawlos
Kowgier Marta 2000/2001 IV c January Pawlos
Krakowiak Paulina 2000/2001 IV c January Pawlos
Lőffler Marta 2000/2001 IV c January Pawlos
Mich Diana 2000/2001 IV c January Pawlos
Michalczyk Julita 2000/2001 IV c January Pawlos
Mikułko Marcin 2000/2001 IV c January Pawlos
Mikułko Mariola 2000/2001 IV c January Pawlos
Moskal Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos
Oganiaczyk Weronika 2000/2001 IV c January Pawlos
Olszewski Łukasz 2000/2001 IV c January Pawlos
Osińska Urszula 2000/2001 IV c January Pawlos
Rzeszot Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos
Sałek Agata 2000/2001 IV c January Pawlos
Sikora Michalina 2000/2001 IV c January Pawlos
Skok Ewa 2000/2001 IV c January Pawlos
Skowrońska Iwona 2000/2001 IV c January Pawlos
Słomkowska Anna 2000/2001 IV c January Pawlos
Sosnowski Jacek 2000/2001 IV c January Pawlos
Starosta Magdalena 2000/2001 IV c January Pawlos
Szeredy Ewa 2000/2001 IV c January Pawlos
Wilk Dorota 2000/2001 IV c January Pawlos
Witek Magdalena 2000/2001 IV c January Pawlos
Wolewicz Anna 2000/2001 IV c January Pawlos
Zalewska Anna 2000/2001 IV c January Pawlos
Zielińska Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos
Handzel Dagmara 2000/2001 IV c January Pawlos
Wiśniewska Katarzyna 2000/2001 IV c January Pawlos
Ambroziak Anna 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Balcerzak Monika 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Bodnar Kamila 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Chojnacka Agnieszka 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Duklas Marcin 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Dybalska Marta 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Graczyk Paweł 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Gwóźdź Sebastian 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Jabłońska Agnieszka 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Jalowska Marta 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Jędrzejszyn Iwona 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Kępka Joanna 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Kieruzel Anna 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Kotwa Izabela 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Kozos Joanna 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Marzec Barbara 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Masłowska Kalina 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Mazur Marta 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Mięśniak Magdalena 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Nieścieronek Małgorzata 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Oszal Dorota 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Semczuk Marcin 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Skwarek Adrian 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Stępień Agata 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Stromiński Piotr 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Szkutnik Michał 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Szymański Zbigniew 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Świerzko Małgorzata 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Wąsowicz Paweł 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Witkowska Iwona 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Żukowska Katarzyna 2000/2001 IV d Adam Brdyś
Bajurski Michał 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Bobko Marta 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Bronowicka Katarzyna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Dębiec Magdalena 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Dudziński Kamil 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Hładka Dominika 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Jakowienko Paulina 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Janda Alina 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Kaluta Krzysztof 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Karwowska Karina 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Kowalewska Anna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Krukowski Jakub 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Kucharczuk Joanna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Lasota Anna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Mastalerek Magdalena 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Mastyjan Marta 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Metryka Aleksandra 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Nowaczyk Wojciech 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Ogiejko Alicja 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Ogórek Joanna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Ogórek Kamila 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Pacholczyk Marta 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Parchoć Mariusz 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Pińczuk Adrianna 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Pniewczuk Aleksandra 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Radkiewicz Edyta 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Rauflajsz Bartosz 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Siekaniec Piotr 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Szuster Magdalena 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Wojnicka Małgorzata 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak
Bembnista Filip 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Chmielowski Adrian 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Haptar Małgorzata 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Hryniewicz Grzegorz 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Hryniewiecki Piotr 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Jabłońska Matylda 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Jabłoński Patryk 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Karolak Dagmara 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Kawałko Magdalena 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Kędrak Paulina 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Kępka Monika 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Nosal Joanna 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Ogrodowska Sylwia 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Prywata Anna 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Rychter Paulina 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Siubdzia Wiesław 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Szparkowska Agnieszka 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Więcierz Łukasz 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Artyński Mateusz 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Basarab Michał 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Biereznowski Józef 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Bohdal Michał 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Boras Dorota 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Cholewka Jacek 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Gasek Wojciech 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Marszałek Magda 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Matysiak Marta 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Muchorowski Piotr 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Niemczuk Kamila 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Nowak Mateusz 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Paprocki Hubert 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Paszkiel Jolanta 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Skoczny Kamil 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Soczyński Ignacy 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Żytko Joanna 2001/2002 IV b Andrzej Sawka
Artyńska Kamila 2001/2002 IV c January Pawlos
Banach Karolina 2001/2002 IV c January Pawlos
Bejm Kamil 2001/2002 IV c January Pawlos
Brożyna Dominika 2001/2002 IV c January Pawlos
Chalimoniuk Karina 2001/2002 IV c January Pawlos
Dalbiak Brygida 2001/2002 IV c January Pawlos
Duda Kamila 2001/2002 IV c January Pawlos
Grodzicka Patrycja 2001/2002 IV c January Pawlos
Heksel Dorota 2001/2002 IV c January Pawlos
Horak Katarzyna 2001/2002 IV c January Pawlos
Jasik Dominika 2001/2002 IV c January Pawlos
Jońca Kamil 2001/2002 IV c January Pawlos
Jońca Marcelina 2001/2002 IV c January Pawlos
Kachniarz Alina 2001/2002 IV c January Pawlos
Kamińska Agata 2001/2002 IV c January Pawlos
Kowalczyk Dorota 2001/2002 IV c January Pawlos
Kowalska Paulina 2001/2002 IV c January Pawlos
Marzec Agata 2001/2002 IV c January Pawlos
Możdżyńska Agnieszka 2001/2002 IV c January Pawlos
Niedźwiecka Marlena 2001/2002 IV c January Pawlos
Nowicka Kamila 2001/2002 IV c January Pawlos
Olszewska Marta 2001/2002 IV c January Pawlos
Penkin Michał 2001/2002 IV c January Pawlos
Piczuła Paulina 2001/2002 IV c January Pawlos
Piskorz Patrycja 2001/2002 IV c January Pawlos
Piwosz Patrycja 2001/2002 IV c January Pawlos
Pura Justyna 2001/2002 IV c January Pawlos
Rybicki Dawid 2001/2002 IV c January Pawlos
Sadowska Dominika 2001/2002 IV c January Pawlos
Skamira Anna 2001/2002 IV c January Pawlos
Skrzypczak Katarzyna 2001/2002 IV c January Pawlos
Stachura Agnieszka 2001/2002 IV c January Pawlos
Sztuba Artur 2001/2002 IV c January Pawlos
Szyszczakiewicz Aleksandra 2001/2002 IV c January Pawlos
Tetera Mariusz 2001/2002 IV c January Pawlos
Bielecka Helena 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Bieniek Grzegorz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Bratuń Agata 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Chojnacki Paweł 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Chudy Łukasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Czajka Justyna 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Diakun Marta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Duczyńska Anna 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Góra Dominika 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Górzny Maciej 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Kantek Andrzej 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Komaniecka Małgorzata 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Komar Katarzyna 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Konieczna Marta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Kucapski Łukasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Laskowski Paweł 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Lewandowski Tomasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Mikułko Elzbieta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Misztal Michał 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Niedźwiedzka Ilona 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Paleń Tomasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Polańska Izabela 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Rusek Kamil 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Sak Aneta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Samiczak Agata 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Sanecka Małgorzata 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Serafin Anna 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Smulczak Tomasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Strusiński Wojciech 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Szczerbiński Paweł 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Walczyńska Marta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Wielemborek Arkadiusz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Wyganowski Wojciech 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Wysocka Dorota 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz
Błońska Edyta 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Czykwin Żaneta 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Diak Magda 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Dyczko Anna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Fijałek Ewa 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Gancarz Piotr 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Gromada Karol 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kajka Agata 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kaliś Magdalena 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Karnas Agnieszka 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Klim Berenika 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kolenko Justyna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Korsak Katarzyna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kosowska Paulina 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kulikowska Anna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Kulikowski Andrzej 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Lachowska Karina 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Ławrynowicz Marta 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Majewska Anna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Mazur Justyna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Niezgoda Natalia 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Nowak Hanna 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Panek Angelika 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Pińczuk Agata 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Podhajska Aleksandra 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Rudowicz Agata 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Rycharska Marta 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Sadowska Monika 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Stosio Michał 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Szypuła Szymon 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Śleboda Aleksandra 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Wójcik Cezary 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Wyganowska Emilia 2002/2003 IV a Katarzyna Gulczyńska
Artyńska Emilia 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Barej Emilia 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Ciechanowski Tomasz 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Dobraszczyk Andrzej 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Domżałowicz Ilona 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Drapała Agnieszka 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Dziołak Elżbieta 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Gos Przemysław 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Jakowienko Grzegorz 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Jarząbek Małgorzata 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kamiński Paweł 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kieruzel Agnieszka 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kiszkiel Anna 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kosowska Jolanta 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kuczyńska Justyna 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Kwiatek Adam 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Mazur Justyna 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Mazurkiewicz Agnieszka 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Miętek Krzysztof 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Opozda Sławomir 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Pawlik Maria 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Przybylski Maciej 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Rajsel Katarzyna 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Rakowski Robert 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Rzeszowska Julia 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Smulska Magdalena 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Sobiecka Iwona 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Spyra Robert 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Starzak Jacek 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Stolarski Paweł 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Szary Łukasz 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Szutra Rafał 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Wędziński Adam 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Wójcik Agnieszka 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Żelaziński Tomasz 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński
Adamelak Małgorzata 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Bejm Patryk 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Bilski Mateusz 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Brusiło Katarzyna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Cymbała Andrzej 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Dąbrowska Renata 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Dulko Aleksandra 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Grudzień Katarzyna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Grzelecka Aleksandra 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Hawran Krzysztof 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Jurkowski Grzegorz 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kopacz Anna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kosińska Aleksandra 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kostulska Dorota 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kozak Paweł 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kretowicz Elżbieta 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Kuźmicka Monika 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Maczewska Joanna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Nalewaj Robert 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Nowak Katarzyna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Ogórek Michał 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Ogrodowska Kamila 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Oręczak Katarzyna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Pawłowski Tomasz 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Płuciennik Joanna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Sieniakowski Marek 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Stępniak Małgorzata 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Szołdra Marta 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Świercz Marcel 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Warmijak Anna 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Wasylów Paulina 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Wieczorkiewicz Agnieszka 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Winnicka Beata 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Wolińska Paulina 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Wołoszyn Elżbieta 2002/2003 IV c Alina Frankiewicz
Bębenek Joanna 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Białous Marcin 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Chechliński Łukasz 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Hycka Ewa 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Jaruzel Anna 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Kiszka Rafał 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Komanecka Agnieszka 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Krasiński Piotr 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Maksiak Patrycja 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Niemczuk Patrycjusz 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Okuń Kamila 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Padrak Przemysław 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Papaj Katarzyna 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Patyk Natalia 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Puszkiewicz Sebastian 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Siminiecka Natalia 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Skrzyniarz Michalina 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Zastocki Michał 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Witek Justyna 2002/2003 IV d Ryszard Świerzko
Adamski Michał 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Bajson Małgorzta 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Bartko Aleksandra 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Basiejko Piotr 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Deptała Kamila 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Dołasiński Paweł 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Dołeska Aldona 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Elijasz Krzysztof 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Karolak Katarzyna 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Kluska Magdalena 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Kotlarek Radosław 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Kozicki Maciej 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Laskowski Cezary 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Liptak Wojciech 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Lisowska Ewa 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Maciejko Alicja 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Mazur Adrian 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Mąka Honorata 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Nieznalska Marta 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Ostafi Agata 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Paplak Paulina 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Skwiecińska Ilona 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
SmolareK Krzysztof 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Szablewska Anna 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Szoma Anna 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Sztangierska Agnieszka 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Wierzbicka Ewa 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Witkowska Joanna 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Wrotkowska Patrycja 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Żukowska Hanna 2002/2003 IV e Maria Czajczyk
Belczyńska Beata 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Ciechańska Jolanna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Czarnecka Paulina 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Derenowska Aleksandra 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Dunaj Anna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Firmanty Dorota 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Gasek Anna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Głuch Urszula 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Głuchowski Łukasz 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Jałtuchowska Weronika 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Just Paweł 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Kałek Katarzyna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Kaniewski Piotr 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Lemańczyk Katarzyna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Leske Anna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Lizak Dawid 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Majchrzak Agnieszka 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Michalska Mariola 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Mikułko Aleksandra 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Pawelec Kamila 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Piątek Marta 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Rajsel Małgorzata 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Romaniak Damian 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Ryszczyńska Anna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Soboniak Magda 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Szołdra Edyta 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Szynal Katarzyna 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Śrubka Paweł 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Tabaszewska Iwona 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Tarasiewicz Monika 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Turowska Olga 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Urbańska Magdalena 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Wojskonowicz Karina 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Wyganowska Ewa 2003/2004 IV a Zbigniew Kaniewski
Boniakowska Magdalena 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Dadacz Dominika 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Dębowska Monika 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Domka Lidia 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Giżycka Urszula 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Górnicka Ewelina 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Górnicka Olga 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Kalbarczyk Marcin 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Kiedrowski Łukasz 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Klechowicz Tomasz 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Miętek Magda 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Paprocka Anna 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Piechocki Maciej 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Rzewnik Joanna 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Samulak Maciej 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Winnicka Joanna 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Wiszniewska Emilia 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Bembnista Michalina 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Boksz Weronika 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Elijasz Natalia 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Germałowicz Urszula 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Hawraniak Marcin 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Horak Kamila 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Kondracki Tomasz 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Laskowska Monika 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Laufer Jan 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Lechowska Ewa 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Łagutko Hubert 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Matlak Magdalena 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Samulak Magdalena 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Szczygielski Łukasz 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Wasylów Martyna 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Zielińska Mirela 2003/2004 IV b Krystyna Czyżyk
Artyński Bartosz 2003/2004 IV c Izabela Marko
Bednarska Wioleta 2003/2004 IV c Izabela Marko
Bieniek Olga 2003/2004 IV c Izabela Marko
Bronka Karolina 2003/2004 IV c Izabela Marko
Całka Anna 2003/2004 IV c Izabela Marko
Dyczko Mariusz 2003/2004 IV c Izabela Marko
Dzieruk Rafał 2003/2004 IV c Izabela Marko
Glapa Małgorzata 2003/2004 IV c Izabela Marko
Gregorczyk Magdalena 2003/2004 IV c Izabela Marko
Gromada Bartosz 2003/2004 IV c Izabela Marko
Handzel Damian 2003/2004 IV c Izabela Marko
Hrycyk Alicja 2003/2004 IV c Izabela Marko
Jesiołkiewicz Agnieszka 2003/2004 IV c Izabela Marko
Kalecińska Agata 2003/2004 IV c Izabela Marko
Klaman Paweł 2003/2004 IV c Izabela Marko
Kostro Anna 2003/2004 IV c Izabela Marko
Krawczyk Łukasz 2003/2004 IV c Izabela Marko
Kuzko Agata 2003/2004 IV c Izabela Marko
Latkowska Olga 2003/2004 IV c Izabela Marko
Murawska Anna 2003/2004 IV c Izabela Marko
Pacholczyk Rafał 2003/2004 IV c Izabela Marko
Penkin Tomasz 2003/2004 IV c Izabela Marko
Piotrowska Marta 2003/2004 IV c Izabela Marko
Ratke Krzysztof 2003/2004 IV c Izabela Marko
Skrzyniarz Kinga 2003/2004 IV c Izabela Marko
Strógarek Wojciech 2003/2004 IV c Izabela Marko
Szadkowska Katarzyna 2003/2004 IV c Izabela Marko
Szymaczak Małgorzata 2003/2004 IV c Izabela Marko
Świercz Natalia 2003/2004 IV c Izabela Marko
Bieniek Agata 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Brejt Bartłomiej 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Cebula Tomasz 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Jurgas Katarzyna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Kamforowski Piotr 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Kasprowicz Agata 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Kasprowicz Malwina 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Komaniecka Katarzyna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Majka Łukasz 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Maksiak Ewelina 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Michalski Sebastian 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Mosińska Karolina 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Mydłowicz Dominik 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Nikipierowicz Marek 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Paduch Kamila 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Paplak Karolina 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Piekarska Katarzyna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Piętowska Patrycja 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Piotrowska Agnieszka 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Piotrowska Agnieszka 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Pisarczyk Agnieszka 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Prejsewicz Paweł 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Pudełek Sylwia 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Radkiewicz Jakub 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Radomska Hanna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Rosa Anna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Ryś Ewa 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Stasiewicz Sylwia 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Szczepańska Mariola 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Szydło Beata 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Szyjka Artur 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Wójcik Martyna 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Wywiał Agnieszka 2003/2004 IV d Dorota Chojnacka
Cieśliński Adrian 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Czerniawko Milena 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Czyżyk Marcin 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Drapała Mariusz 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Dziubak Agnieszka 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Gruszczyńska Katarzyna 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Jabłoński Marcin 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Karolak Maciej 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Klimańska Karolina 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Kocikowska Joanna 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Kostrzewa Grzegorz 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Kozłowska Małgorzata 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Kuśmierski Konrad 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Lesisz Monika 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Makowska Aleksandra 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Metryka Piotr 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Mich Kinga 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Ogórek Alicja 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Peszczyński Przemysław 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Pycińska Ewelina 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Radzikowski Jakub 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Rosa Malwina 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Sikora Patrycja 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Sobiecki Tomasz 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Soczyński Julian 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Sokół Andrzej 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Świerzko Radosław 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Wiatrow Krzysztof 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Zbieg Bartosz 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Żagiel Kamil 2003/2004 IV e Lucyna Dziewiatowska
Belter Paulina 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Bohdal Paweł 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Brycka Marzena 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Choroba Iwona 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Gerlak Elżbieta 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Grzejdak Małgorzata 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Hodak Oskar 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Kamiński Jacek 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Kędra Przemysław 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Korol Piotr 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Książek Aleksandra 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Lesiak Joanna 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Meszyńska Aleksandra 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Miedzik Anna 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Piotrowski Arkadiusz 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Sterna Katarzyna 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Szczerbiński Piotr 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Sztuba Dagmara 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Szutra Anna 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Śrubka Sylwia 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Woźniak Katarzyna 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Zaczek Tomasz 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Zbroszczyk Agnieszka 2003/2004 IV f Marta Gierasimiuk
Chlebowska Ewa 2004/2005 III a January Pawlos
Dągielska Wioleta 2004/2005 III a January Pawlos
Diakun Ewa 2004/2005 III a January Pawlos
Ganczarewicz Beata 2004/2005 III a January Pawlos
Hasiuk Małgorzata 2004/2005 III a January Pawlos
Hejza Bartłomiej 2004/2005 III a January Pawlos
Jadaszewska Kinga 2004/2005 III a January Pawlos
Klechowicz Ilona 2004/2005 III a January Pawlos
Karol Grzegorz 2004/2005 III a January Pawlos
Lachowski Błazej 2004/2005 III a January Pawlos
Nieznalski Marcin 2004/2005 III a January Pawlos
Paluch Marta 2004/2005 III a January Pawlos
Panasz Beata 2004/2005 III a January Pawlos
Połomska Natalia 2004/2005 III a January Pawlos
Raducka Monika 2004/2005 III a January Pawlos
Rębisz Urszula 2004/2005 III a January Pawlos
Rosa Paweł 2004/2005 III a January Pawlos
RudowiczMagda 2004/2005 III a January Pawlos
Santkiewicz Natalia 2004/2005 III a January Pawlos
Sawka Emilia 2004/2005 III a January Pawlos
Seżysko Urszula 2004/2005 III a January Pawlos
Sobota Anna 2004/2005 III a January Pawlos
Sterna Natalia 2004/2005 III a January Pawlos
Tarasiewicz Patrycja 2004/2005 III a January Pawlos
Wieczorkiewicz Cezary 2004/2005 III a January Pawlos
Zimnicka Daria 2004/2005 III a January Pawlos
Alberska Martyna 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Bajson Renata 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Bany Mateusz 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Barej Małgorzata 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Brylski Michał 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Buhne Piotr 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Chołast Natalia 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Ciszewska Magdalena 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Gałązka Emilia 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Gremza Jakub 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Halamus Katarzyna 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Jakubowska Weronika 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Jaworski Karol 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Jędrzejewska Magdalena 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Kalinowska Inez 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Karasińska Małgorzata 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Kostyk Adam 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Łaput Przemysław 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Maruszak Mateusz 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Musioł Michał 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Ogiński Piotr 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Orszulak Patrycja 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Osóch Paweł 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Pełka Magdalena 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Potaczek Mateusz 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Przepiórka Magdalena 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Szczygielski Jarosław 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Włodarczyk Joanna 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Wojewódzka Beata 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Zołnierek Adrian 2004/2005 III b Irena Deniszczuk
Borowy Natalia 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Dryk Monika 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Florkowska Marlena 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Grejnia Aleksandra 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Jawor Magdalena 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Kowalska Iwona 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Lewnadowska Barbara 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Maduń Lucyna 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Mierzwa Paulina 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Pietrzak Monika 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Piotrowska Joanna 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Piotrowska Joanna 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Proskura Monika 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Pupkowski Michał 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Retman Katarzyna 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Szałek Karolina 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Szyfer Izabela 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Tyma Marta 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Wieczorek Agata 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Wychowaniec Angelika 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Wypych Ewa 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Zięba Magdalena 2004/2005 III c Małgorzata Pluta
Błoński Mariusz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Bujak Natalia 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Chlebicki Mateusz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Durbajło Maria 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Karnas Katarzyna 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Komosiński Grzegorz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Kopeć Damian 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Kowalewski Grzegorz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Kumięga Kamil 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Leske Róża 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Maciejewski Marcin 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Marczak Milena 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Ogórkiewicz Grzegorz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Piekarski Kamil 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Prejsewicz Robert 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Prywata Edyta 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Redlarski Mirosław 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Roszczyk Małgorzata 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Sikora Patrycja 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Skrzypiec Marcin 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Skubiszyńska Paulina 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Stasiak Grzegorz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Stobiecki Szymon 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Świerzko Barbara 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Trajer Łukasz 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Wilczyński Sebastian 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Załoga Paulina 2004/2005 III d Jolanta Zatoń
Brączyk Katarzyna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Diak Agnieszka 2004/2005 III e Adam Brdyś
Dreslerski Adrian 2004/2005 III e Adam Brdyś
Dziubak Paweł 2004/2005 III e Adam Brdyś
Horanin Sławomir 2004/2005 III e Adam Brdyś
Horbanowicz Monika 2004/2005 III e Adam Brdyś
Jabłońska Marta 2004/2005 III e Adam Brdyś
Kaliszewska Iwona 2004/2005 III e Adam Brdyś
Kasprzak Alina 2004/2005 III e Adam Brdyś
Kłyszewska Justyna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Kowalczyk Paulina 2004/2005 III e Adam Brdyś
Kubrak Marta 2004/2005 III e Adam Brdyś
Laskiewicz Izabela 2004/2005 III e Adam Brdyś
Majewska Natalia 2004/2005 III e Adam Brdyś
Merdasiński Mateusz 2004/2005 III e Adam Brdyś
Ogińska Kamila 2004/2005 III e Adam Brdyś
Pawłowska Aleksandra 2004/2005 III e Adam Brdyś
Pawłowski Roman 2004/2005 III e Adam Brdyś
Płudowski Radosław 2004/2005 III e Adam Brdyś
Poliński Artur 2004/2005 III e Adam Brdyś
Pulkowska Elżbieta 2004/2005 III e Adam Brdyś
Siemińska Marianna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Szyszka Martyna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Węckowski Tomasz 2004/2005 III e Adam Brdyś
Wojskunowicz Arkadiusz 2004/2005 III e Adam Brdyś
Zamojska Joanna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Zielińska Katarzyna 2004/2005 III e Adam Brdyś
Ambroziak Katarzyna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Balicka Anna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Englisz Katarzyna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Iliminowicz Patrycja 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Jakubczak Marcin 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Kalinowska Anna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Klimaszewski Paweł 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Kuźmicz Aleksandra 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Lewnadowska Karolina 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Lorenc Katarzyna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Maćkula Agnieszka 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Popielnicka Diana 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Puławska Anna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Radomska Marlena 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Rosiak Rafał 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Różańska Jolanta 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Sieniakowski Jędrzej 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Skiba Aneta 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Skrzypczak Magdalena 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Szczygielska Marta 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Szutra Małgorzata 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Szynal Ilona 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Wiącek Anna 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Wierzbowska Emilia 2004/2005 III f Mirosław Bieńkowski
Andrzejewska Natalia 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Balcerzak Martyna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Baranowska Magdalena 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Bloch Daria 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Choroba Katarzyna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Demiter Dominika 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Durbajło Małgorzata 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Dymon Dorota 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Hnatowicz Katarzyna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Kawłko Karolina 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Kita Ewelina 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Kosiorek Anna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Kozak Katarzyna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Krzewski Michał 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Kustoń Natalia 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Lewandowska Klaudyna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Łuszczuk Dominika 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Mazur Ewa 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Osak Joanna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Oszczędłowski Sebastian 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Piątek Marcin 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Pupkowska Marlena 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Rumistrzewicz Robert 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Senger Edyta 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Skwarek Anna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Sulowski Beniamin 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Wilczyńska Joanna 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Wołoszyn Agnieszka 2005/2006 III a Maria Czajczyk
Białokoziewicz Grzegorz 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Dębowski Paweł 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Fraszka Łukasz 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Janas Radosław 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Kaberow Paweł 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Kalbarczyk Agata 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Kędra Sławomir 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Kolej Magda 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Mac Judyta 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Mańczyk Paweł 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Misztal Jacek 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Ogiejko Katarzyna 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Osińska Ewa 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Panek Aleksandra 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Panicz Przemysław 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Prusik Andrzej 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Robak Aleksandra 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Romanowska Sandra 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Sikora Mateusz 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Skowron Ewelina 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Skrzyniarz Błażej 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Sobiecki Łukasz 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Szczypinska Paulina 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Świś Jarosław 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Tałocha Natalia 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Wiszniewski Bogusz 2005/2006 III b Katarzyna Gulczyńska
Andrzejewska Patrycja 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Arczewska Kamila 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Bieńkowska Anna 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Gerlak Kamila 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Głowacka Małgorzata 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Haptar Justyna 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Janasik Milena 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Janikowski Łukasz 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Jesiołowska Justyna 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Kaźmierczak Monika 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Kępka Jakub 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Kiszkiel Aleksandra 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Koczwara Iga 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Kołodziej Grzegorz 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Koziół Agnieszka 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Kaśkiewicz Paulina 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Lachiewicz Natalia 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Majka Milena 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Nowicki Radosław 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Paliwoda Katarzyna 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Płuciennik Mariusz 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Rolik Marcelina 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Sidorczuk Ewelina 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Tetera Paulina 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Weilandt Martyna 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Weinar Beata 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Wierzbicka Ewa 2005/2006 III c Barbara Ryżlak
Białozyt Krzysztof 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Borowicz Olga 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Cierpiał Marlena 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Czarnecka Ewa 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Dutko Kornelia 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Dźwigała Piotr 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Gawior Katarzyna 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Iwiczuk Arkadiusz 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Jakubik Joanna 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Jandzio Kaja 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Jaroszek Olga 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Jastrzębska Natalia 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Kopyść Paweł 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Kretowicz Andrzej 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Kulikowski Mateusz 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Lekan Martyna 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Lisowski Paweł 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Michałowska Katarzyna 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Modzelewski Marcin 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Mularczyk Małgorzata 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Nagrabski Radosław 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Olszewski Bartłomiej 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Paprocki Kacper 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Pietrzak Marcin 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Proskura Ewa 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Stawicki Igor 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Zatoń Anna 2005/2006 III d Krzysztof Mrowiński
Badowska Paulina 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Bogdziun Anna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Filipczyk Lucyna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Huk Magdalena 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Jasiukiewicz Monika 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Jureczko Katarzyna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Kiedrowska Karolina 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Kiełczykowski Rafał 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Kostyk Jakub 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Kozicka Iwona 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Krasucka Alicja 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Ligus Justyna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Łotocki Cezary 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Marczewska Joanna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Nowak Anna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Nowak Hanna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Rzewnik Aneta 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Skamira Katarzyna 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Staszyńska Edyta 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Stelmach Paulina 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Tatara Michał 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Wasylew Ewelina 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Wójcik Agata 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Zakrzewska Anastazja 2005/2006 III e Barbara Przepiórka
Babińska Agata 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Bożek Iga 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Brejt Dorota 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Brodziak Paweł 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Budzińska Aleksandra 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Dadacz Piotr 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Faltynowska Żaneta 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Górska Paulina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Hostyński Kacper 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Jaskulska Elżbieta 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Jóźwiak Paulina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Kilan Adrian 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Kotrys Anika 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Kozakowski Adrian 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Kubik Agnieszka 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Mich Magdalena 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Michalski Wojciech 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Paduch Ewelina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Pudełek Malwina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Pudełek Sandra 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Seletyn Joanna 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Szewczyk Paulina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Szyposzyński Piotr 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Szywlak Alicja 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Wydra Monika 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Żurawicz Ewelina 2005/2006 III f Monika Fabianiak
Biernacki Remigiusz 2005/2006 III g Michał Faliński
Brudzińska Beata 2005/2006 III g Michał Faliński
Dembicki Paweł 2005/2006 III g Michał Faliński
Florkowska Anna 2005/2006 III g Michał Faliński
Goszczyńska Joanna 2005/2006 III g Michał Faliński
Halamus Anna 2005/2006 III g Michał Faliński
Kowalczyk Magdalena 2005/2006 III g Michał Faliński
Kricka Karina 2005/2006 III g Michał Faliński
Lesiak Magdalena 2005/2006 III g Michał Faliński
Lizak Hubert 2005/2006 III g Michał Faliński
Lubawińska Natalia 2005/2006 III g Michał Faliński
Makowski Mateusz 2005/2006 III g Michał Faliński
Marcinkowska Magdalena 2005/2006 III g Michał Faliński
Pietras Justyna 2005/2006 III g Michał Faliński
Słomkowska Olga 2005/2006 III g Michał Faliński
Sulowska Magdalena 2005/2006 III g Michał Faliński
Szparkowski Jacek 2005/2006 III g Michał Faliński
Wojnarowicz Natalia 2005/2006 III g Michał Faliński
Bujak Aleksandra 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Cepak Magda 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Czajkowska Katarzyna 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Czajkowski Krzysztof 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Dobosz Łukasz 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Duszna Mariola 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Grabowska Anna 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Jurcaba Natalia 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Kempska Anna 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Kluska Aleksandra 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Krut Magdalena 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Łuczak Anna 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Majka Jakub 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Malinowski Jacek 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Maluk Marta 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Mikołajczyk Robert 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Niedzielska Monika 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Nieznalska Barbara 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Olczak Gabriela 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Pachuta Aleksandra 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Piotrowicz Paulina 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Piotrowska Marlena 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Sadło Aleksandra 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Sędzicki Jarosław 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Sobota Joanna 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Szot Patrycja 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Wisłocki Andrzej 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Woźniak Amadeusza 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Zbieg Agata 2006/2007 III a Lucyna Dziewiatowska
Artyński Paweł 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Bider Damian 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Czarna Anna 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Czuryszkiewicz Joanna 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Dadacz Anna 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Horbanowicz Jakub 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Jakubowski Kuba 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Kępczyński Szymon 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Kowalczyk Tomasz 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Kozak Aleksandra 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Kuczyńska Aleksandra 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Mańko Milena 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Mazur Ilona 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Mądrzyk Paulina 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Metryka Marcin 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Mitrus Dagmara 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Nikipierowicz Marta 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Paleń Jarosław 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Pawlik Maciej 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Pograniczny Mateusz 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Reszeter Michał 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Sapała Adrian 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Skowron Natalia 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Śmiałkowski Michał 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Wachowiec Paweł 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Wychowaniec Damian 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Zieliński Łukasz 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Zychowicz Mateusz 2006/2007 III b Katarzyna Felińska
Banasiak Sylwia 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Baranowska Martyna 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Białek Barbara 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Bujak Małgorzata 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Bujakowski Jakub 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Czubińska Lena 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Dąbrowska Paulina 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Dybowska Milena 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Fidyk Paulina 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Gałązka Wioleta 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Głowacki Maciej 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Hasiuk Katarzyna 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Hełminiak Magdalena 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Jakubczak Joanna 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Kaczor Monika 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Kluska Marcin 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Kozos Karolina 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Krzeszowiec Łukasz 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Musiaka Aleksandra 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Niechwiadowicz Kamil 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Okuń Natalia 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Paluszkiewicz Mateusz 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Piąsta Emilia 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Piątkowska Magdalena 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Pilińska Kamila 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Piotrowska Anita 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Raulin Iza 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Skowrońska Aleksandra 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Szwaja Michał 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Szynkowski Jędrzej 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Świech Anna 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Wantoch-Rekowska Karolina 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Wasylów Alicja 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Wiedro Alicja 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Wojnarowicz Dorota 2006/2007 III c Dorota Chojnacka
Arent Ewelina 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Bieniek Piotr 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Biłas Katarzyna 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Bulcewicz Piotr 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Chałubek Małgorzata 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Deja Grzegorz 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Frukacz Karol 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Główczyński Tomasz 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Just Katarzyna 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Kempski Adrian 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Kluska Karolina 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Kopyść Piotr 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Kowalewska Alicja 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Kruszewska Aleksandra 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Leske Wojciech 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Leszkowicz Katarzyna 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Łukasik Karolina 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Łużyńska Katarzyna 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Mańczyk Barbara 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Mazur Tomasz 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Mucha Monika 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Pająk Wojciech 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Szczepaniak Mirosław 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Wielgosz Krzysztof 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Wilk Marlena 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Zatoń Łukasz 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Ziemlanka Rafał 2006/2007 III d Joanna Kurlapska
Amiri Michał 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Białożyt Katarzyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Bujak Klaudyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Dowejko Mariola 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Hołast Marceli 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Horanin Izabela 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Huk Katarzyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Jakubowska Justyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Janasik Agnieszka 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Janasik Anna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Jawilak Emilia 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Karolak Ewelina 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Kędra Milena 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Krzewski Rafał 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Kubik Artur 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Moryson Martyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Olszak Paulina 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Pyda Maciej 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Pytlik Kamila 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Robak Beata 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Rudnikowicz Anna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Rzepecki Kamil 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Skrzyniarz Katarzyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Skrzypska Magdalena 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Stelmach Katarzyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Stępniak Monika 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Szablewska Małgorzata 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Szaniawska Justyna 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Szczepańska Monika 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Szostak Agata 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Świątek Daniel 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Totośko Kamil 2006/2007 III e Mirosława Ciechanowska
Bajor Ewelina 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Buchalska Monika 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Choroba Agata 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Domagała Nina 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Dybowska Maja 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Frączyk Hubert 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Grabarczyk Marta 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Gralak Daria 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Koczwara Magdalena 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Krzeszowiec Katarzyna 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Lipińska Martyna 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Maciejewska Aleksandra 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Majewska Magda 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Markiewicz Joanna 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Mazur Anna 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Mazur Jacek 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Metryka Michał 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Miętek Aleksandra 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Mikułko Agata 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Musioł Monika 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Opieka Adam 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Pietrzak Paulina 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Pokora Marta 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Przepiórka Aleksandra 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Skrzyniarz Łukasz 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Sobczak Oktawia 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Sosnowska Małgorzata 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Sowińska Karolina 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Szkutnik Anna 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Wachowska Mariola 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Wilczyńska Angelika 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Zambrzycka Sylwia 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Zatoń Kinga 2007/2008 III a Jolanta Zatoń
Buchta Paweł 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Czajkowski Marcin 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Dębowski Artur 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Dolny Dominik 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Filip Wojciech 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Głodny Bartłomiej 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Hryniewicz Hanna 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Jeziorna Paulina 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Kaczor Paulina 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Kempska Agnieszka 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Komorek Bartosz 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Łuszczuk Michał 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Maluk Patryk 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Podhajski Wojciech 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Potorski Patryk 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Przydatek Tomasz 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Pudełek Natalia 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Słowik Jacek 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Stanisławska Anna 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Wasylów Agnieszka 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Wiatrow Bartłomiej 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Wierbil Dominik 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Winiszewska Monika 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Wozderewicz Kamila 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Zagożdżon Emilia 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Zapotoczny Michał 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Zdrojewska Małgorzata 2007/2008 III b Andrzej Sawka
Brynik Paulina 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Ciszewski Tomasz 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Cywka Izabela 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Dołhy Agnieszka 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Drąg Paulina 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Dymon Agata 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Helwig Łukasz 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Jóźwińska Justyna 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Krasucka Natalia 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Kulczewska Kamila 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Leske Ewa 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Leszczak Małgorzata 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Majka Aleksandra 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Makowski Piotr 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Mich Agnieszka 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Paszel Małgorzata 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Piotrowska Marta 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Piotrowicz Aleksandra 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Polińska Katarzyna 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Reszeter Dominika 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Seżysko Dorota 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Skóra Angelika 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Skrzekut Anita 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Solińska Katarzyna 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Wiktor Eliza 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Wojciechowska Justyna 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Wójcik Róża 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Żuchowska Alicja 2007/2008 III c Małgorzata Pluta
Badowski Witomir 2007/2008 III d January Pawlos
Cebula Wojciech 2007/2008 III d January Pawlos
Chojnacka Aleksandra 2007/2008 III d January Pawlos
Chyb Wojciech 2007/2008 III d January Pawlos
Dreslerski Łukasz 2007/2008 III d January Pawlos
Gałązka Magdalena 2007/2008 III d January Pawlos
Goleniowski Tomasz 2007/2008 III d January Pawlos
Horbacz Ewelina 2007/2008 III d January Pawlos
Hryciów Barbara 2007/2008 III d January Pawlos
Iwiczuk Piotr 2007/2008 III d January Pawlos
Jasińska Judyta 2007/2008 III d January Pawlos
Jaworska Urszula 2007/2008 III d January Pawlos
Józefiak Tomasz 2007/2008 III d January Pawlos
Kamiński Jakub 2007/2008 III d January Pawlos
Karczewski Rafał 2007/2008 III d January Pawlos
Kieruzel Artur 2007/2008 III d January Pawlos
Kieruzel Joanna 2007/2008 III d January Pawlos
Kurzępa Iwona 2007/2008 III d January Pawlos
Kuźmiuk Paweł 2007/2008 III d January Pawlos
Lizak Norbert 2007/2008 III d January Pawlos
Metryka Magdalena 2007/2008 III d January Pawlos
Niedzwiecka Aleksandra 2007/2008 III d January Pawlos
Piotrowski Arkadiusz 2007/2008 III d January Pawlos
Radomska Anna 2007/2008 III d January Pawlos
Rakowski Jakub 2007/2008 III d January Pawlos
Romanowski Krzysztof 2007/2008 III d January Pawlos
Rosa Grzegorz 2007/2008 III d January Pawlos
Sklarzyk Katarzyna 2007/2008 III d January Pawlos
Sobieski Mariusz 2007/2008 III d January Pawlos
Szymańska Angelika 2007/2008 III d January Pawlos
Wojewódzka Anna 2007/2008 III d January Pawlos
Bodziach Beata 2007/2008 III e Adam Brdyś
Borowczak Paweł 2007/2008 III e Adam Brdyś
Bosek Marta 2007/2008 III e Adam Brdyś
Domański Maciej 2007/2008 III e Adam Brdyś
Drewiankowska Natalia 2007/2008 III e Adam Brdyś
Goźlińska Ewa 2007/2008 III e Adam Brdyś
Jendrowiak Małgorzata 2007/2008 III e Adam Brdyś
Kantyka Kamil 2007/2008 III e Adam Brdyś
Kilan Kamil 2007/2008 III e Adam Brdyś
Kondracka Agata 2007/2008 III e Adam Brdyś
Kopyść Katarzyna 2007/2008 III e Adam Brdyś
Lesisz Kamila 2007/2008 III e Adam Brdyś
Meissner Dorota 2007/2008 III e Adam Brdyś
Michalski Maciej 2007/2008 III e Adam Brdyś
Mysłek Magdalena 2007/2008 III e Adam Brdyś
Ogińska Monika 2007/2008 III e Adam Brdyś
Olszewska Justyna 2007/2008 III e Adam Brdyś
Raulin Iwona 2007/2008 III e Adam Brdyś
Rygielska Małgorzata 2007/2008 III e Adam Brdyś
Salamon Katarzyna 2007/2008 III e Adam Brdyś
Smolak Iwona 2007/2008 III e Adam Brdyś
Smulczak Emilia 2007/2008 III e Adam Brdyś
Sobczak Wioleta 2007/2008 III e Adam Brdyś
Szczepańska Joanna 2007/2008 III e Adam Brdyś
Sznura Paulina 2007/2008 III e Adam Brdyś
Szyszka Wojciech 2007/2008 III e Adam Brdyś
Wydra Paweł 2007/2008 III e Adam Brdyś
Adamiak Agnieszka 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Ambroziak Dawid 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Bablak Marta 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Bieńczak Magdalena 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Bocheński Przemysław 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Cierpiał Monika 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Englisz Joanna 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Fudali Joanna 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Garbaciuk Sara 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Gronczewska Dajana 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Grudzińska Ida 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Hostyńska Ewa 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Kozłowska Katarzyna 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Leszkowicz Marek 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Lont Agnieszka 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Łaszkiewicz Łukasz 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Massopust Hanna 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Miszczyszyn Malwina 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Nalewaj Patryk 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Osińska Marta 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Pabich Martyna 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Piaskowska Natalia 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Potaczek Marta 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Pytlik Wioletta 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Sadowski Michał 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Sedzicki Radosław 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Sołowiej Ewa 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Sznycer Aleksandra 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Śpiewok Alicja 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Tyszkiewicz Magdalena 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Wargocka Aleksandra 2008/2009 III a Zbgniew Kaniewski
Bartko Karolina 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Basarab Małgorzata 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Buchta Piotr 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Dolny Aleksander 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Giluk Aneta 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Jabłoński Mateusz 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Janaszek Maciej 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Jawor Tomasz 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Karasińska Ewelina 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Kiewro Katarzyna 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Korsak Agata 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Krawczyk Daniel 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Król Zuzanna 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Krukowska Monika 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Krupska Iwona 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Kurlapska Aleksandra 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Mich Ewa 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Mierzwa Natalia 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Nowak Lucyna 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Ogórek Paweł 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Osak Hubert 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Pełka Natalia 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Pytlik Dominika 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Rakowski Michał 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Skowron Magdalena 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Szymańska Monika 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Trojanowska Monika 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Wieczorek Damian 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Winiarska Magda 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Worach Krzysztof 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Zagożdżon Dorota 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Zmysłowski Adrian 2008/2009 III b Katarzyna Gulczyńska
Antonik Aleksandra 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Bednarczyk Paulina 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Białous Iwona 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Czajkowski Rafał 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Diak Renata 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Dorosz Piotr 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Budzińska Dorota 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Gregorczyk Anna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Janas Honorata 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Jankowska Katarzyna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Każmierczak Dawid 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Kisiel Justyna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Kluska Emilia 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Kopyść Alicja 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Królak Ewelina 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Kujawka Dawid 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Kwiatkowska Katarzyna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Nieznalska Aleksandra 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Pachuta Izabela 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Paliwoda Mariusz 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Paszel Kacper 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Pawlicka Anna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Piątek Wojciech 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Przydatek Kamil 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Sapała Marlena 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Sekuła Dariusz 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Skrzyniarz Agata 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Soboniak Karol 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Szot Michał 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Tumanów Arkadiusz 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Weiland Mateusz 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Wesołowska Marzena 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Wołkowicz Martyna 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Żuchowski Zbigniew 2008/2009 III c Dorota Chojnacka
Augusewicz Rafał 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Becla Aleksandra 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Czarnecki Mateusz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Czernik Agnieszka 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Dobraszczyk Wojciech 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Glegoła Angelika 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Helwig Janusz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Holender Anna 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Jakubiak Paweł 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Jandzio Iga 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Jóżwińska Klaudia 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Koprowski Marcin 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Kostrzewska Ewelina 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Kozajda Tomasz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Kretowicz Barbara 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Kurlapska Marzena 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Lis Alicja 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Łabiak Magdalena 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Maślak Tomasz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Mikułko Magdalena 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Możdżeń Dominika 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Niechwiadowicz Aleksandra 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Niedzielska Marcela 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Niedziółko Łukasz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Niezgoda Paulina 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Oponowicz Arkadiusz 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Oręczak Karol 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Panasz Izabela 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Setnik Ewelina 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Sobczak Aleksandra 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Szablewska Katarzyna 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Tabaczyńska Milena 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Wasicionek Michał 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Wisniewski Hubert 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Wojskunowicz Justyna 2008/2009 III d Danuta Lachowicz
Filipiak Honorata 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Główczyńska Anna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Jasiukiewicz Magdalena 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Jurgas Natalia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Kaczor Iwona 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Kędzierska Milena 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Kiewra Edyta 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Korpal Klaudia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Krychowska Olga 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Książak Dominika 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Łokietek Julita 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Macul Joanna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Maćkała Kornrlia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Migała Ewelina 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Nowa Paulina 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Oleszczuk Magdalena 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Paluch Joanna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Paszkiewicz Bartosz 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Pietowska Danuta 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Piętowska Sylwia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Pisarczyk Beata 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Podejma Paula 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Post Katarzyna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Pudłowska Milena 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Raszkiewicz Martyna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Romatowska Ewa 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Sokołowska Marta 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Szwaja Aleksandra 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Totosko Klaudia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Wiedro Joanna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Wilk Justyna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Wojnarowicz Natalia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Wojszczyk Katarzyna 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Zdanowicz Agnieszka 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Zielińska Ewelina 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Zwierzyńska Natalia 2008/2009 III e Monika Fabianiak
Badowska Kamila 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Badowska Karolina 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Bieńkowska Małgorzata 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Bruździńska Adriana 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Bujakowska Maja 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Jankowska Kamila 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Januszczak Patrycja 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Kafczyński Dawid 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Kamińska Aleksandra 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Kantek Klaudia 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Kapuścińska Alicja 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Karman Dominika 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Kowalska Anna 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Łubowska Natalia 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Nowak Aleksandra 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Putaj Klaudia 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Serafin Marcin 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Staniaszek Paulina 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Staszyńska Beata 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Szot Aleksandra 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Śmiejkowska Paulina 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Tyszkiewicz Beata 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Wiercioch Marta 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Żebryk Mateusz 2009/2010 III a Małgorzata Olszewska
Adamiak Radosław 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Afeltowicz Beata 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Arent Radosław 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Bajor Łukasz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Bińczak Mateusz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Bühne Janusz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Chojnacka Zuzanna 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Cholawo Mateusz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Ciesielski Norbert 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Dunaj Paweł 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Gęsicki Michał 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Kamińska Małgorzata 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Kasprzyca Krzysztof 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Kasprzyk Adrian 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Kosiorek Paulina 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Kośnik Szymon 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Ludwikowski Jakub 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Nikipierowicz Paweł 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Ogórek Oliwia 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Olejnik Magdalena 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Rosa Justyna 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Sawka Alicja 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Skóra Katarzyna 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Skrzyniarz Mateusz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Szableski Mateusz 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Tomczak Roman 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Wierbil Agnieszka 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Winnicka Małgorzata 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Żytko Agnieszka 2009/2010 III b Aneta Nienartowicz
Balonis Małgorzata 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Brodzik Mateusz 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Chuda Martyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Dziwik Kornelia 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Fijołek Katarzyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Giza Aleksandra 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Gołębiowska Małgorzata 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Holler Martyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Jeziorna Magda 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Kapcio Beata 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Kaźmierczak Katarzyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Miszkiel Natalia 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Kot Dagmara 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Kuś Paulina 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Kuźniar Ewelina 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Łęska Katarzyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Maląg Joanna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Malinowska Aleksandra 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Michalska Natalia 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Opozda Katarzyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Pawelec Karol 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Piotrowska Klaudia 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Piórkowski Piotr 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Sikora Estera 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Skrzypski Łukasz 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Tatara Katarzyna 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Wachowiak Aleksandra 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Wiśniewski Damian 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Woźny Arkadiusz 2009/2010 III c Katarzyna Felińska
Dudek Angelika 2009/2010 III d Janusz Miętek
Falkowska Katarzyna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Florkowski Wojciech 2009/2010 III d Janusz Miętek
Glegoła Tomasz 2009/2010 III d Janusz Miętek
Jastrzębska Iga 2009/2010 III d Janusz Miętek
Kędzierski Wojciech 2009/2010 III d Janusz Miętek
Kraśkiewicz Ewelina 2009/2010 III d Janusz Miętek
Kurlapska Marlena 2009/2010 III d Janusz Miętek
Mikułko Natalia 2009/2010 III d Janusz Miętek
Olszewski Maciej 2009/2010 III d Janusz Miętek
Pacholczyk Bartłomiej 2009/2010 III d Janusz Miętek
Piąsta Rafał 2009/2010 III d Janusz Miętek
Rossa Adrianna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Rumianowska Katarzyna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Rzepecki Michał 2009/2010 III d Janusz Miętek
Sadło Katarzyna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Schuster Tomasz 2009/2010 III d Janusz Miętek
Skałecki Krzysztof 2009/2010 III d Janusz Miętek
Stępień Martyna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Walczak Paulina 2009/2010 III d Janusz Miętek
Wasicionek Natalia 2009/2010 III d Janusz Miętek
Wasylów Anna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Worobiej Sebastian 2009/2010 III d Janusz Miętek
Wójcik Grzegorz 2009/2010 III d Janusz Miętek
Zielińska Angelika 2009/2010 III d Janusz Miętek
Żelazińska Katarzyna 2009/2010 III d Janusz Miętek
Bartecka Monika 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Boruta Hubert 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Drewiankowska Monika 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Franas Kinga 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Frączyk Karolina 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Jasiński Bartosz 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Karczyńska Paulina 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Kloskowska Patrycja 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Kowalczyk Joanna 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Kozioł Maja 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Krawczyk Maja 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Krawczyk Mateusz 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Łabiak Kamila 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Łosowska Olga 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Maksalon Aleksandra 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Masłowska Marika 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Nawodzińska Agnieszka 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Piasta Kacper 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Piotrowicz Katarzyna 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Sadowska Aleksandra 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Sobótek Paulina 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Wilińska Edyta 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Woźniak Wojciech 2009/2010 III e Barbara Przepiórka
Bączyk Wojciech 2010/2011 III a Jolanta Zatoń
Chmiel Natalia 2010/2011 III a Jolanta Zatoń
Dudek Mariusz 2010/2011 III a Jolanta Zatoń
Dunaj Aleksandra 2010/2011 III a Jolanta Zatoń