Federico Moccia – pisarz, reżyser, scenarzysta

PIN

Federico Moccia to włoski twórca takich tytułów jak:

  • Trzy razy Ty
  • Trzy metry nad niebem
  • Tylko Ciebie chcę
  • Wybacz, ale wciąż Cię kocham

…które może znaleźć na stronie https://trzyrazyty.pl/

Autor książek w doskonały sposób trafia do swoich odbiorców wyciskając z nich ostatnie krople łez w sposób dosadny. Genialnie odnajduje się w tworzeniu treści nie tylko dla nastolatków, jak często jest określany – Moccia ma uznanie również wśród starszego grona odbiorców.

Ksiązki Fredrico Moccia – co warto przeczytać?

Wśród dzieł tego wspaniałego twórcy znajdziemy wiele niesamowitych książek, jednak według nas największym uznaniem cieszy się książka Tylko Ciebie chcę, która z pewnością trafiają do swoich odbiorców. Ciekawe wątki oraz zawrotne akcje sprawiają, że czytając książki tego autora na pewno nie będziemy się nudzić. Ogromna wyobraźnia twórcy sprawia, że jego książki spotykają się z bardzo dobrą opinią wśród czytelników.

Leave Your Comments