Filmoteka.tv – czy warto?

PIN

Witam. Szukając filmów w internecie trafiłem na serwis https://filmoteka.tv który ostatnio jest dosyć popularny. Jeden z serwisów podał fałszywe informacje (pewnie konkurencja) ale i tak stwierdziłem, że zarejestruje się w serwisie i sam się przekonam na własnej skórze.

Więc tak, serwis jest w 100% bezpieczny, żadnych reklam, żadnych SMSów – tylko oglądać 🙂 większość filmów jest w najwyższej jakości, więc można oglądać 🙂 ja i tak przerzucam i oglądam filmy online na pulpicie. Od jakiegoś czasu codziennie korzystam z serwisu by wyszły fajne seriale, to te które polecam:

Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Seriale na tej stronie są dostępne na https://filmoteka.tv/seriale

filmoteka seriale, filmoteka opinie

Jeśli chodzi o serwis „Filmoteka” to na pewno jest godny polecenia, support jak i samo działanie jest na najwyższym poziomie, widać że twórcy serwisu mocno się przyłożyli. Jeśli macie jakieś fajne filmy to podzielcie się w komentarzach bo sam czegoś szukam, a na filmotece jest wszystko więc nie będzie problemu.

W ogóle nie odczuwam tego, że netflix wycofał się z okresem testowym, bo tutaj jest o wiele więcej filmów z lektorem w jakości HD.

Leave Your Comments