FireAds – sieć afiliacyjna

PIN

FireAds to sieć afiliacyjna, która działa na polskim rynku już kilka lat. Łatwy dostęp do programów partnerskich, darmowa rejestracja oraz pomoc pozwoliło firmie FireAds rozwinąć swoje skrzydła oraz stać się pionierem wśród sieci afiliacyjnych. W ofercie FireAds znajdziemy następujące typy programów partnerskich:

 

  • CPA
  • CPS
  • CPL
  • SOI/DOI
  • PPI/CPI

Obecnie najchętniej wybieranym modelem płatności w FireAds jest CPL, a są to między innymi portale randkowe oferujące użytkownikom darmową rejestrację.

 

Nie bez przyczyny FireAds nazywa się najlepszą siecią afiliacyjna – potwierdzają to liczne opinie na branżowych forach internetowych, jak i opinie wśród użytkowników, którzy tam zarabiają. Ponadto sieć afiliacyjna FireAds została wielokrotnie uznana w raportach dotyczących afiliacji, m.in. przez portal Interaktywnie.com

You May also Like
RapidLike – opinie o sklepie

Leave Your Comments