Globalna sieć afiliacyjna? FireAds!

PIN

Poszukując skutecznej sieci afiliacyjnej warto, aby była ona globalna. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że zamykając się na jedno państwo tracisz swój ruch, który możesz monetyzować. W przypadku kampanii globalnych geolokalizacja pozwoli na to, aby użytkownicy z Twojego ruchu trafili zawsze na odpowiednią ofertę. Sieć afiliacyjna FireAds posiada w swojej ofercie programy globalne.

Globalne sieci afiliacyjne dbają o swoich wydawców

W przypadku kiedy prowadzisz stronę Internetową, gdzie odbiorcami są właśnie osoby z Polski może zdarzyć się, że ktoś z nich będzie przebywał w innym kraju – co jeśli wejdzie na Twój link afiliacyjny? Możliwości są dwie:
1. Trafi na stronę, która nie będzie przystosowana do kraju w którym obecnie przebywa – nie będzie mógł zobaczyć treści, zarejestrować się lub dokonać zakupu – to najgorsze co może być!
2. Trafi na stronę dostosowaną do jego kraju a Ty zyskasz leada – to właśnie zaleta globalnej sieci afiliacyjnej, którą jest FireAds.

Globalna sieć afiliacyjna kontra sieć afiliacyjna skupiona na jednym kraju

Najgorsze co możesz zrobić, to nie skorzystać z możliwości, które masz. Lubisz tracić pieniądze i ruch? Okej. Jeśli jednak wolisz, aby Twój stan konta wzrastał a Twoi użytkownicy byli zadowoleni – zainteresuj się globalną siecią afiliacyjną.

Leave Your Comments