Informacje o zjeździe absolwentów

W związku ze zjazdem w dniach 21-22.09.2018 i Balem Absolwenta uprzejmie informujemy, że przebieg imprezy, w tym wizerunek osób w niej uczestniczących będzie utrwalany za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. 

 

 

 I n f o r m a c j a

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Broniewskiego w Świdwinie.

Informacja dotyczy osób rejestrujących się po dniu 13 czerwca br.

Zgodnie z ustawą Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej 2016/679) osoby pragnące się zapisać na Zjazd Absolwentów Liceum proszone są o wypełnienie i przekazanie na adres szkoły oświadczenia o ochronie danych osobowych, treść oświadczenia podano poniżej.

Organizator oświadcza, że zgromadzone dane osobowe w procesie rejestracji uczestników Zjazdu Absolwentów będą wykorzystywane wyłącznie przez okres niezbędny do organizacji Zjazdu.

Świdwin, dnia 13 czerwiec 2018 r.

DYREKTOR

Krzysztof Mrowiński

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY

 

Jubileusz 50 – lecia LO w Świdwinie!!! ZAPISY na Bal Absolwenta !!!

    Drodzy Absolwenci,

Z radością informujemy, iż uroczyste obchody  Jubileuszu naszej szkoły odbędą się w dniach 21-22 września 2018r.

    21.09.2018r. – do południa odbędą się OFICJALNE UROCZYSTOŚCI, natomiast w godzinach popołudniowych zapraszamy do zwiedzania szkoły oraz spotkań z nauczycielami i innymi Absolwentami

    22.09.2018r. – do południa planujemy ponowne spotkania w szkole – zwiedzanie, wspólne rozmowy. Po południu zapraszamy na BAL ABSOLWENTA.

Mamy pomysł, aby został po nas – Absolwentach – ślad w postaci ŁAWECZKI ABSOLWENTA, której uroczyste odsłonięcie odbędzie się tuż przed balem w szkolnym parku. A następnie wspólnie przejdziemy do zamku.

    ROZPOCZYNAMY zapisy na BAL JUBILEUSZOWY.

    Koszt to 200zł. W tej cenie oferujemy wynajęcie sali,  ciepłe posiłki i napoje, muzykę, Pakiet Jubileuszowy, a także datek na Ławeczkę Absolwenta.
Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy: 65 8581 0004 2004 0005 1930 0002. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (wpłat). Przy dokonywaniu wpłat prosimy o podanie imienia i nazwiska Absolwenta, a także roku ukończenia szkoły.
W przypadku pań prosimy również o podanie nazwiska panieńskiego. Lista osób, które dokonały wpłaty, będzie zamieszczona na stronie internetowej szkoły i aktualizowana raz w tygodniu.

    Prosimy o śledzenie informacji na temat Jubileuszu. Im bliżej uroczystości, tym więcej szczegółów.

    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania się, aby pobyć razem, powspominać i wspólnie świętować.

Organizatorzy

           

 

Odwiedź nas na:

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

JoomBall - Cookies

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.