Kadra nauczycielska

JĘZYK POLSKI: 

Krystyna Czyżyk

Lucyna Dziewiatowska

Monika Fabianiak

Katarzyna Felińska

Magdalena Kałuska

Jadwiga Kowalczyk

Zdzisława Nenycz-Kordowiecka

Małgorzata Olszewska

Krystyna Pietrzykowska

Małgorzata Pluta

Anna Teresińska

 

JĘZYK ANGIELSKI: 

Maja Banaszczak 

Małgorzata Borkowska

Maria Czajczyk

Michał Fafiński

Emilia Jamróz

Jan Maj

Aleksandra Majka

Joanna Makowska

Krystyna Szyndlewicz

Ryszard Świerzko

Teresa Tomaszyńska

 

JĘZYK FRANCUSKI:

Izabela Marko

Ewa Szybisty

 

JĘZYK ŁACIŃSKI:

Zygfryd Banachowski

Elżbieta Świerzko

Ryszard Świerzko

 

JĘZYK NIEMIECKI:

Katarzyna Brdyś

Halina Cieślicka

Emilia Jamróz

Zbigniew Kaniewski

Joanna Kurlapska

Zygmunt Małachowski

Stefan Przewoźniak

Barbara Ryżlak

Urszula Ślusarek

  

JĘZYK ROSYJSKI:

Waldemar Kosiak

Teresa Kumełan

Danuta Lebda

Anna Łosowska

Teresa Manierska

Leokadia Mańkowska

Bożena Piękoś-Hapter

  

MATEMATYKA:

Maria Bembnista

Jan Bryczkowski

Alina Frankiewicz

Katarzyna Gulczyńska

Stanisława Jakubowska

Stanisław Marcinkowski

Krzysztof Mrowiński

Aneta Nienartowicz

Henryk Poznański

Zygmunt Talecki

 Grzegorz Wilk

 

HISTORIA:

Mirosława Ciechanowska

Zbigniew Kaniewski

Ewa Lesisz

Barbara Przepiórka

Lucjan Rydz

Jadwiga Zabłońska Wojciuk

Stanisław Zapart

  

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

Zbigniew Kaniewski

Stanisław Karkowski

Ewa Lesisz

Barbara Przepiórka

Lucjan Rydz

Jadwiga Zabłońska Wojciuk

  

GEOGRAFIA: 

AdaM Brdyś 

Czesław Czaplak

Eugeniusz Hełminiak

Henryk Klaman

 

BIOLOGIA:

Elżbieta Kuzioła

January Pawlos

Barbara Ślusarek

Dorota Ślusarek

Jolanta Zatoń

Krzysztof Zieliński

 

FIZYKA:

Zygfryd Banachowski

Irena Deniszczuk

Rafał Głowiński

Jerzy Maruszak

Andrzej Sawka

Halina Szumowska

Włodzimierz Śpionek

Anna Talecka

 

CHEMIA:

Jan Augustyniak

Marta Gierasimiuk

Aleksandra Glinka-Maruszak

Bożena Kapral

Kamila Kretowicz

Magdalena Majchrzak

Jerzy Maruszak

Janina Nalepa

Maria Śpionek

Zofia Zatorska

  

INFORMATYKA: 

Katarzyna Gulczyńska

Bożena Kapral

Jerzy Maruszak

Janusz Miętek

Aneta Nienartowicz

Andrzej Sawka

  

MUZYKA: 

Andrzej Szulc

Jacek Teresiński

  

PLASTYKA: 

Janusz Miętek

Konstanty Ryckiewicz

  

TECHNIKA:

Andrzej Marcińczak

Janusz Miętek

Konstanty Ryckiewicz

 

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE:

Adam Brdyś

Marian Dańczyszyn

Karol Mędrzycki

Jan Nowiński

Andrzej Słowik

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

Krystyna Augustyniak

Mirosław Bieńkowski

Kazimierz Cieślak

Marian Dańczyszyn

Krzysztof Dzikoń

Antoni Gabrysiak

Franciszek Kamiński

Lech Książek

Danuta Lachowicz

Krzysztof Pawlik

Jerzy Piotrowski

Jerzy Wojciuk

Agnieszka Żukowska

 

RELIGIA:

Wojciech Budziński

Marek Cieślik

Mirosław Długosz

Marcin Gajowniczek

Włodzimierz Jankowski

Wojciech Kolarz

Marek Mierzwa

Robert Moszko

Jacek Pela

Damian Poleszczuk

Hubert Smołkowicz

Krzysztof Szarejko

Tomasz Szeflińksi

Roman Tarniowy

Zbigniew Werra

 

PEDAGOG SZKOLNY:

Dorota Chojnacka

Marzena Kalinowska

Bogumiła Pawlik

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA: 

Magdalena Kałuska

Ewa Kaniewska

Danuta Nowicka-Jurek

Ewa Politowska-Białek

Maria Rydzio

Ewa Szybisty

 

Odwiedź nas na:

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.