Czym są pożyczki na dowód

PIN

Dane nam jest żyć w czasach bardzo konsumpcyjnych. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych produktów, zarówno tych które są bardzo potrzebne do godnego życia jak i te, co praktycznie nie są dla nas ważne.

Niestety czasami zdarzy nam się sytuacja, że zepsuje nam się przedmiot codziennego użytku np. pralka i niestety nie posiadamy w danej chwili odpowiedniej ilości gotówki, aby móc zakupić to urządzenie. A jak niestety wiemy pralka pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ dzięki niej możemy cieszyć się czystymi ubraniami, a robienie prania ręcznie byłoby bardzo ciężkie i czasochłonne.

Jednak na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących pożyczki na dowód.

Taki wniosek o pożyczkę możemy złożyć przez internet bądź udać się do siedziby firmy. Taka chwilowka na dowod jest tylko i wyłącznie dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy pieniądze na ważną rzecz (nie zaleca się brać pożyczek na wakacje itp…)! Dodatkowo taka pożyczka na dowód powinna być brana tylko i wyłącznie w sytuacji jeżeli jesteśmy pewni, że będziemy nią spłacić, ponieważ należy pamiętać, że duża część chwilówek posiada bardzo wysoki procent zwrotu (patrz na RRSO)! Należy także zwrócić czy taki pożyczkodawca to nie jest firma parabank, której procenty prowizyjne są kosmicznie wysokie.

Pośród pożyczkodawców warto jest znaleźć taka ofertę, która oferuje pierwszą pożyczkę bez prowizji, ponieważ po co mamy płacić dodatkowe pieniądze za wziętą pożyczkę, skoro dostępne są ofert bez prowizyjne (pożyczamy 500zł i oddajemy 500zł). Należy także pamiętać, że takie pożyczki powinniśmy brać do określonej kwoty (nie polecamy brać pożyczek powyżej 500zł). Jeśli pragniemy pożyczyć większą ilość gotówki, to lepiej zainteresować się tematem kredytu w banku.

Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że nie należy spłacać pożyczki inną pożyczką, ponieważ wtedy wpędzimy się w błędne koło, z którego będzie nam potem ciężko wyjść. Warto także wspomnieć, że wzięte pożyczki powinniśmy spłacać w możliwie najszybszym momencie od wzięcia takiej chwilówki!

Leave Your Comments