Torby Młodzieżowe do Szkoły

Jednym z podstawowych celów bloga zspswidwin, jest testowanie i recenzowanie różnych elementów wyprawki szkolnej. Tym razem pod lupę zwieliśmy młodzieżowe torby na ramię, tak bardzo popularne wśród młodzieży szkolnej.

Gdzie w Świdwinie kupić torbę młodzieżową na ramię?

Zobacz oferowane przez Brytyjka.pl torby młodzieżowe do szkoły.

torby młodzieżowe
torba szkolna

Skórzane i materiałowe torby do szkoły? Którą wybrać?

Uznałam że najlepszym sposobem na poznanie preferencji naszej młodzieży szkolnej, będzie przeprowadzenie badania ankietowego. Otrzymałam możliwość skopiowania zdjęć toreb ze sklepu z akcesoriami młodzieżowymi – Brytyjka.pl oraz Belveder.com.pl i zaprezentowałam oba rodzaje toreb moim czytelnikom.

Jak sądzicie które fasony okazały się MUST-HAVE wśród nastolatków? Przyjrzyjcie się wynikom.

  1. Męskie torby młodzieżowe od Belveder Polska – zyskały najwyższy poziom popularności wśród nastolatków – bo aż 75%.
  2. Torby wykonane z materiału, czyli lżejsze chociaż słabsze w wykonaniu – znalazły się na drugim miejscu z wynikiem 61%